Kurulum ve Montaj

Güvenlik kamerası sistemleri Ankara içerisinde Dahua, Hikvision, ve SCSI markaları kurulumu yapmaktayız bu markalar endüstri lideri olup sektörünün öncü firmalarındandır.

Ev ve iş için en iyi güvenlik izleme sistemlerini sunmaktadırlar. Cihan Teknoloji ile güvenlik kamera sistemleri , kurulumu ve kullanışlı, tam özellikli, profesyonel düzeyde güvenlik çözümleri elde edersiniz. Cihan Teknoloji  ip güvenlik kamerası sistemleri internet üzerinden uzaktan erişime sahiptir, nerede olursanız olun size huzur ve güven verir.

Cihan Teknoloji  güvenlik sistemleri iç ve dış güvenlik programları için en uygun olanıdır. Kızılötesi gece görüşü ve harekete geçirici kayıt ile güvenceye alabilirsiniz. Günler, haftalar ya da aylar süren güvenlik görüntülerini saklayabilen güçlü bir Dijital Video Kaydedici (DVR) ya da Ağ Video Kaydedici (NVR) bulunur.


Yüz tanıma sistemlerinde kullanılan kamera, pan-tilt-büyütme (PTZ) kameralar, ses kameraları sistemimize dahil olan birkaç tür kamera çeşididir. Cihan Teknolojinin  sunmuş olduğu farklı güvenlik kamera sistemlerine (analog, dijital IP ya da kablosuz ip kamera sistemlerine) göz atın ve gözetim gereksinimleriniz için en iyi yapılandırmayı belirleyebilirsiniz.

Cihan Teknoloji aynı zamanda kurum veya özel sektörün ihtiyacı olan Turnike Sistemleri ankara ve Kartlı Geçiş Sistemleri konusunda güvenlik kamera sistemleri ile birleştirildiğinde bütünleyici bir özellik sunar ve güvenlik düzeyini maximum seviyeye çıkarır.

Firmamız anlaşma veya sözleşmesini yapmış olduğu tüm ülke ve yurtdışı genelinde Güvenlik kamera sistemleri ,ip kamera, yangın sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ankara , pdks sistemleri   işlerin kurulum ve montajlarını kendi personellerimiz ile yapmaktayız. Firma bünyesinde kendi konusunda uzman olan teknik servis personelleri bulunmakta ve dışarıdan taşeron çalıştırmamaktayız.

 

Powered by Bilgeweb