Cihan Teknoloji

Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

0312 395 84 04

info@cihanteknoloji.com

Online 7/24

0541 682 43 12

Kameraların güvenlik açısından en iyisini sunabileceği düşünülürken diafon sistemi çıtayı biraz yükseltir. Bu sistemle yaşam alanlarının güvenliğini yüksek standartlarda sağlamak mümkün olur. Kapı çaldığında orada kimin olduğunu görebilir ve o kişiyle konuşabilirsiniz. Eskiden bu sistem sadece daha zengin olan evlerde bulunuyordu.

Günümüzde ise herkesin ulaşabileceği bir güvenlik sistemi haline geldi. Mobil cihazlardan da takibi mümkün olan görüntü kapıya gitmeden de kapıda kimin olduğunu görmenizi sağlar. Geceleri ya da daha az ışık olduğu durumlarda da aynı kalitede görüntü alabilirsiniz.

Hareket algılama özelliği olan modelleri de vardır. Bu modellerle dış alanda gerçekleşen tüm hareketlerden anında haberdar olursunuz. Bu kullanışlı sistemle diğer odalarla ya da evinizin ön kapısıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca çalışanları birbirleriyle iletişim halinde tutmak için hızlı ve ucuz bir yönteme ihtiyaç duyan ofisler ve diğer işletmeler için de mükemmeldir. Görüntülü sistemler güvenliği yüksek düzeyde yaşamanızı sağlar.
Diafon Sisteminde Ne Gibi Özellikler Olmalıdır

Piyasada birçok güvenlik sistemi seçeneği bulunsa da sadece kaliteli ve ileri teknoloji özelliklere sahip olanlar ihtiyaca cevap verebilir. Diafon sistemleri yapılandırılırken belli başlı özelliklere dikkat etmek gerekir. İşte dikkat etmeniz gereken özellikler:

  • Çözünürlük kalitesi
  • Kapsama ve görüş alanı
  • Gece görüşü özelliği
  • Gürültü engelleme özelliği
  • Hareket algılama
  • Aşırı iklimlendirme performansı
  • Güvenilir şifreleme

Cihan Teknoloji olarak güvenlik sistemlerinde uzmanlığımızı tüm sistemlerde ortaya koyuyoruz. Bu sistemler için de tüm özelliklerin yüksek kalite standartlarında karşılandığı seçenekler sunuyoruz. Yüksek çözünürlük, geniş kapsama alanı, hareket alçılama özelliği gibi özelliklere sahip sistemlere sitemizden ulaşma imkânınız var. İnterkom çözümleri konusunda ileri teknoloji olanakları sunarken fiyatlar konusunda da memnun kalacağınız avantajlar sunuyoruz.

Akıllı interkom ve diafon sistemleri için çok özellik bulunduğundan ihtiyacınızdan fazlasına yönelmemelisiniz. Yerleşik bir dizin veya sanal anahtar gibi bazı özellikler herkes için gerekli değildir. Her özelliği dikkatlice göz önünde bulundurarak sizin için en önemli olan yüksek kaliteli özelliklere yatırım yaparak paranızın karşılığını en iyi şekilde alın.

Diafon Sistemi Çeşitleri Nelerdir?
Bir dâhili telefon (diafon), bir binada veya başka yaşam alanlarında kullanım için bağımsız bir ses iletişim sistemidir. Ses veya videoları iletmek ve almak amacıyla devre içeren iki yönlü bir iletişim elektronik cihazıdır. İnterkom, mikrofona konuşan bir kişinin farklı bir oda veya bölgedeki insanlar tarafından duyulmasını sağlar. Çok çeşitli iletişim ve bina yönetimi ayarlarında interkom, ses ve video iletişimini bir araya getiren gelecekteki merkezi hub teknolojisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Farklı interkom güvenlik sistemleri türleri:

Kablosuz İnterkom: Kabloların çalıştırılamadığı uygulamalarda, kablosuz bir sistem kullanılır.

Kablolu İnterkom Sistemleri: Kablolu bir sistem size biraz daha fazla mahremiyet sağlayabilir. Diğer sistemlerdeki olası parazitleri ortadan kaldırabilir.

Görüntülü İnterkom: Tipik olarak kamera, hoparlör ve giriş kapısına giden bir buton, giriş ünitesi ile iletişim kurabilen dâhili bir monitör ünitesi içeren sistemdir.

Apartman İnterkomları: Ziyaretçiler konuşmak istedikleri daire için doğru düğmeye basarak iletişim kurabilirler.

İki Yönlü Telsizler: Baz istasyonu dâhili telefonlarıyla iletişim kuran iki yönlü telsizler vardır. Böylece, sabit bir interkomun size verebilme özelliği ile birlikte uzun mesafelerde iletişim kuran bir mobil radyonun esnekliğine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik dâhili telefon sistemleri: Güvenlik dâhili telefon sistemleri güvenlik amacıyla iki veya daha fazla konum arasında sesli iletişim sağlamak için kullanılır. Basit bir interkom sisteminde bir adet “Master Station” ve bir adette “Sub-Station” bulunur. Ana İstasyon tipik olarak, binanın içinde iletişimin alınacağı noktada bulunur.

Diafon Sitemi Seçeneklerinde En Uygun Fiyatlar
Güvenlik sistemleri satın alırken yüksek kalite olmasına dikkat etmek önemlidir. Bununla birlikte en iyi fiyatları da bulmak isteyebilirsiniz. Firmamız tüm güvenlik sistemlerinde yüksek kalite sistemleri uygun fiyat avantajlarıyla almanızı sağlıyor. Yeni nesil diafon seçeneklerimizde indirimli fiyat fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Kapıcıyla konuşma, kamera takarak etrafı izleme, eller serbest konuşma, kapıyı mobilden açma gibi özellikleriyle en kaliteli diafon sistemleri çözümlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Tüm detaylar ürünlerin yanında açıklanıyor. Hangi özelliklerin olup olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Her zaman piyasadaki fiyatların altında fiyatlar sunan firmamız en iyilere en uygun fiyatla ulaşmanızı sağlıyor. Fiyat açısından da kalite açısından da memnun kalacağınız hizmet olanaklarını sunuyoruz.

Diafon Sistemi Kurulum Desteği
Firmamızdan talep ettiğiniz diafon sistemleri için kurulum-montaj desteği sağlıyoruz. İsterseniz satın alma öncesinde keşif talep edebilirsiniz. Yani neye ihtiyacınız olduğunu bölge analizi yaparak söyleyebiliriz. Kullanım sırasında da bakım desteğini bizden alabilirsiniz. Güvenlik sistemlerindeki tüm özelliklere herkesin ihtiyacı yoktur.

İhtiyaca göre seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz. Kurulum ve montaj konusunda sorun yaşamıyorsunuz. Etrafa zarar vermeyen kolay kurulum ile sisteminiz hazır oluyor. Kurulum yapılır yapılmaz kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Cep telefonunuzdan sistemi yönetmeniz mümkün oluyor. Yerinizden kalkmadan cep telefonunuzdan kapıda kimin olduğunu görebilir ve kapıyı açmak isterseniz açabilirsiniz. Ek kameralarla etrafı izleme şansınız olur. Çocuklarınızın güvenliği için etrafı istediğiniz her an izleyebilirsiniz.

Diafon Sistemi Bakım Nasıl Olur?
Bu sistemler genellikle bakım gerektirmez. Ancak bu tür ihtiyaçlar olduğunda firmamızın teknik desteğinden yararlanabilirsiniz. Sistem hava şartlarından etkilenmediğinden bozulma riski de olmaz. Teknik aksaklıklar olduğunda da destek alabilirsiniz.

Kameralı sistemlerde yeni özellikler ekletmek isteyebilirsiniz. Tüm teknik ihtiyaçlarınız için firmamıza istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Güvenlik sistemlerinin bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Diafon konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyoruz. Ancak böyle bir ihtimal dâhilinde bize ulaşabilirsiniz. Yazılım güncellemesi gibi teknik durumlarda da yardım ediyoruz. Güvenlik sistemleriniz yıllarca sorunsuz olarak size eşlik eder. Firmamızdan satın aldığınız güvenlik sistemleriyle hiçbir sorun yaşamazsınız.

EDİTÖR

E-POSTA: 

bilgi@cihanteknoloji.com 

TELEFON: 

(0312) 395 84 04

Sizleri bilgilendirirken aynı zamanda sorularınıza da cevaplıyoruz.

ETİKETLER: 

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.