Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Diafon sistemleri çeşitleri

Diafon Sistemleri

Apartman diafon sistemi

Apartman Diafon

Görüntülü diafon fiyatları

Görüntülü Diafon Fiyat

netelsan diafon ankara

Netelsan Diafon Ankara

Apartman Diafon 4.3Inch

Görüntülü diafon ankara

Görüntülü Diafon Ankara

Günümüzde diafon sistemlerine görüntülü kapı telefonları denmektedir. Diafon sistemleri, evinizin veya kişisel mülkünüzün güvenliğini sağlayan oldukça işlevsel cihazlardır. Diafon sistemleri sayesinde konutunuzun veya kurumsal mülkünüze gelen kişilerin görüntülerini canlı bir şekilde izleyebilir ve seslerini dinleyebilirsiniz. Sesini ve görüntülerini doğrudan alabildiğiniz bu cihazların en önemli özelliği ise apartman ve yüksek katlı apartmanlarda giriş kapısına girmeden yalnızca düğmeye basarak kolay bir şekilde ana kapıyı açabilirsiniz. Üstelik, gelen kişi sizin izlediğinizi bilmez ve duymaz. Bu sayede tanımadığınız kişilerin hangi amaçla geldiğini veyahut kim olduğunu kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Diafon sistemlerinin bir başka avantajı ise apartmanda oturan dairelerin tek bir dokunuş ile kapıcı ile de sesli iletişime geçebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Ülkemizde ve dünyada artan nüfus ile birlikte insanlar yüksek katlı apartmanlarda ve site tarzı konutlarda yaşamayı tercih etmektedirler. Üstelik, insanların merkezi şehirlerde yaşamayı tercih etmesi ile birlikte kent hayatında güvenlik ihtiyacı da artmaktadır. Bu sebeple, kişiler hem can hem de mal güvenliğini sağlamak için tedbirler almak zorunda kalmaktadır. Yaşadığımız konutlar, insanların tüm mahremiyetini ve değerli eşyalarını sakladığı yerler olması sebebi ile güvenliği sağlamanın başı evlerimizden başlamaktadır.

Görüntülü diafon sistemleri de özellikle günümüzde olmazsa olmaz cihazlardandır. Yüksek katlı apartmanlarda ve site tarzı konutlarda çok fazla insanın kalması sebebi ile sık sık hırsızlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilmektedir. İşte tam olarak bu noktada, görüntülü diafon sistemleri hem can hem de mal kaybının önüne geçmektedir.

Görüntülü diafon cihazının bir başka avantajı ise apartman yönetimi, market ve daireler arasında iletişimi sağlayabilmesidir. Bu sayede, hızlı ve pratik bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Aynı zamanda, bina diafon sistemleri veya apartman diafon sistemleri diğer hırsız ve yangın gibi alarm sistemlerinin yönetimini sağlayabilmektedir.

Villa diafon cihazının bir başka avantajı ise aile konutlarının çocuklarını rahat rahat izleyebilme olanağıdır. Bina diafon veya apartman diafon cihazlarının çocuk parkı veya otoparkı izleme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde, çocuğunuzun güvenliğinden endişe etmenize gerek kalmaz. Herhangi bir güvenlik kaybının olması halinde anlık olarak müdahale edebilir veya site/apartman güvenliğine anlık olarak haber verebilirsiniz. Aynı zamanda, otoparkta bulunan aracınızın herhangi bir zarar görmesi halinde otopark görüntülerine anlık olarak ulaşabilir ve zarar veren kişilere karşı hukuki haklarınızı kullanabilir mal kaybına karşı önlem almış olabilirsiniz.

En İyi Diafon Cihazı Hangisidir?

Ülkemizde en çok tercih edilen en ucuz diafon modellerinin başında netelsan görüntülü diafon cihazı gelmektedir. Netelsan diafon cihazının özellikleri de oldukça fazladır. Sesli ve görüntülü olmak üzere iki çeşit diafon cihazı türü bulunmaktadır. Sesli audio diafon modeli de oldukça işlevsel olsa da görüntülü netelsan diafon aracı çok daha yararlı olacaktır. Netelsen görüntülü diafon cihazı sayesinde şüpheli kişilerin görüntülerini canlı olarak görebileceğiniz için engelleyerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu sebeple, sesli diafon sisteminden çok daha kullanışlıdır. Buna ek olarak, audio görüntülü diafon cihazının kullanabileceği birçok yer bulunmaktadır. Örnek verecek olursak; villa diafon, apartman diafon, bina diafon gibi yüksek katlı yerler.

Netelsan görüntülü diafon cihazının teknik özelliklerinden kısaca bahsedelim. Öncelikle, ip diafon cihazında ekran boyutu 4.3 inç boyutundadır. Bunun yanı sıra, netelsan diafon sisteminde kapıcı ve güvenlik ile iletişim kurabilme özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda, apartman, villa veya sitede yaşayan kişilerin kişisel zevklerine göre seçebilecekleri 3 farklı zil sesi türü bulunmaktadır. Aynı zamanda, netelsan diafon cihazının kızaklı ve sıva üstü modelleri vardır. Dilediğiniz gibi 3 farklı zil sesinden birini seçebilir veya zil sesi kullanmamayı da tercih edebilirsiniz.

Netelsan diafon modelinin bir diğer özelliği de 8 tane kameraya bağlanabilme olanağıdır. Hem apartman, daire hem de sitelerde daireler arası, güvenlik ve kapıcı dairesine bağlanabilme özelliği ile gözlem yapabilme imkanı da artacaktır. Aparman ve sitelerde yaşayan kişiler isteklerine göre zil sistemini taktırabilirler veya taktırmayabilirler. Bunun için tercih ettiğiniz firmaya doğru yönergeleri bildirebilirsiniz.

Cihan Teknoloji firması olarak, müşterilerimize sunmuş olduğumuz birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajların başında ise netelsan diafon cihazının özellikleri yer almaktadır. Örnek verecek olursak; netelsan diafon cihazında tercih edip/ etmeyeceğiniz birçok olanak bulunur. Bu olanakların başında ana kapının görüntülenmesi, ses sistemlerini ekleme, montaj ve kurulum gibi birçok özellik bulunmaktadır. Ek olarak, Cihan Teknoloji şirketine bildirmeniz halinde netelsan görüntülü diafon cihazına ekstra kamera ekleyevilir, zil sistemi ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz.

Ülkemizde en iyi diafon cihazı markası olarak görülen netelsan diafon aracının kurulumu tamamen firmamıza aittir. Montaj ihtiyacının olması halinde teknik servis ekibi cihazı kontrol ettikten sonra ses ve görüntü sistemini düzenlemektedir. Herhangi bir arıza olması durumunda ise firmamız hızlı bir şekilde bu sorunu gidermektedir. Aynı zamanda, Cihan teknoloji şirketi düzenli bir şekilde cihazınızın bakımını gerçekleştirmektedir.

Multitek Diafon Sistemleri

Multitek görüntülü diafon sistemleri, Cihan teknoloji firması tarafından müşterilerine sunulan markalardan bir diğeridir. Oldukça tecrübeli bir firma olmasının yanı sıra güvenlik ve telefon santralleri alanında hem üretim hem satış hem de servis imkanlarını tanımaktadır. Buna ek olarak, multitek diafon cihazı, ülkemizde ip diafon alanında üretilen ilk marka olarak tarihe geçmiştir. Bunun yanı sıra, Multitek görüntülü diafon sistemlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Teknik olarak oldukça güçlü bir sistematiğe sahip olan cihazın özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Multitek diafon cihazının kablo karışıklığının bulunması da müşteriler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yalnızca 3 kablo ile birlikte görüntü ve ses nakli sağlanmaktadır. Her türlü yapı da kolay bir şekilde kurulum sağlanabilmektedir. Örnek verecek olursak; bina, site ve villa. Yalnızca daire monitörleri, kapı paneli ve adaptör ile diafon sistemi kurulumu yapılabilmektedir. Ek olarak, multitek diafon sistemlerinin ses gizliliği özelliği de bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, herhangi bir daire ile iletişime geçtiniz veya güvenlik ile iletişime geçmeniz halinde bu konuşmalar yalnızca iki kişi arasında dinlenebilmektedir.

Buna ek olarak, multitek diafonun bağlanabileceği daire sayısı oldukça fazladır. Apartman dairelerinde 256 kişiye aynı anda bağlanabilmektedir. Ancak, her bir apartmanda yalnızca bir kapıcı dairesine bağlanılabilmektedir. Mutitek görüntülü diafon sistemlerinin bir diğer avantajı ise görüntülü daire kapı panelinin bulunmasıdır.

Multitek görüntülü diafon sistemlerinin kurulum ve montajından kısaca bahsedelim. Öncelikle, görüntülü diafon fiyatları arasında en uygun ücrete sahip diafon sistemlerinden bir tanesidir. Cihan teknoloji şirketi olarak, Netelsan ve Multitek markalı diafon sistemlerini müşterilerimize ulaştırırken servis ve kurulum olarak da müşterilerimize büyük avantajlar sunmaktadır. Ancak, net bir şekilde diafon sistemlerinin fiyatlarından bahsetmek zordur. Bunun sebebi ise, hem markaya göre değişiklik göstermesi hem de her bina ve apartmanın farklı daire sayısına sahip olmasıdır. Daire sayısına ve yalnızca audio veya görüntülü modelline göre fiyatlar değişebilmektedir. Sizde, Cihan teknoloji şirketi garantisi ile diafon sistemine edinmek istiyorsanız sitemiz üzerinden ürünlerimize göz gezdirebilir ve kolayca firmamızın uzman çalışanlarına ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.