Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Telefon sistemlerindeki yeni nesil çözümler ile santra sistemlerinde farklı bir bakışı gelmiştir. Karel santral son derece talep gören bir santral sistemi haline gelmiştir. Firmamız tarafından sağlanan santral sistemlerinden biri olan Karel Santral ile Ankara genelinde hizmet vermekteyiz.

Karel Telefon Santrali

Arayan kişinin adının, soyadının, telefon numarasının ekranda görülmesi önemlidir. Bu sayede sabit hatlardan arayan kişilerin kim olduğunu görmek ve arayan kişiye geri dönmek mümkün olur. Karel sistem sayesinde cep telefonu firmasıyla anlaşma sağlayarak mesaj gönderimi yapılabilmesi ise ayrı bir avantajdır. Bütün bu avantajlardan yararlanmak isteyen müşterilerimiz için pratik bir kurulum ve kurulum sonrası hizmeti sağlamaktayız.

MS48: Karel Telefon Santrali : Başlangıçta 4 dış hat / 12 dahili kullanıcı destekleyen sistem,
4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone kapasite seçeneği ile genişleyebilmektedir.

Not: İlgili MS48 Karel Telefon Santrali görseli Karel resmi websitesinden alınmıştır.

Karel Çözümlerimiz Nelerdir?

Ankara ilinde güvenilir bir iletişim ağı hizmeti almak için Karel santral sistemini tercih edebilirsiniz. Karel santral Ankara hizmetlerimiz arasında ilk olarak santral sistem kurulumu yer alır. Kurulum ve montaj aşamamız bittiğinde size kullanıma hazır bir telefon hizmeti sağlıyoruz. Böylece gelen telefonların kimlerden ya da nereden olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Herhangi bir şekilde cevapsız arama ve telefon ile rahatsızlık verme durumu karşısında telefon numarası engelleme özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Gelen telefon numarasını şikâyet ederek, rahatsız eden kişinin bu duruma son vermesini sağlayabilirsiniz.
  • Bu sistemi ev telefonunuza gelen çağrıları cebinize yönlendirmek için de kullanabilirsiniz.
  • Bir kişi ile konuşulurken gelen başka çağrının da ekranda görünmesi.
  • Çağrı bittikten sonra öteki numarayı “Otomatik ara” özelliği devreye sokulması.
  • Gelen aramaların bilgisayar sistemleri yardımıyla yönetilebilmesi mümkün olur.
  • Bunun yanında arama kaydı oluşturma, tekrar arama, meşgule verme gibi özellikler de telefon kurulumu sırasında eklenebilecek özellikler arasındadır

En güvenilir ve kaliteli hizmeti alabilmeniz adına kurulumlarımızı doğru ve uzun süreli kullanıma uygun şekilde yapmaya dikkat ederiz.

Karel Santral Sistemi Nasıl Kurulur? 

Gerekli bağlantı kablolarının alınması, telefon bağlantısı için yapılmış olan yuvalardan ilgili telefonlara bağlantı verilmesi işlemidir.

Kurulum yapılırken telefonun cep telefonu hattı ile bağlantı kurması sağlanabilir. Bunun yanında bilgisayar bağlantısı da yapılabilir.

Özellikle bu durum, çağrı merkezlerinde son derece pratik bir kullanım sağlar. Bu aşamadan sonra sistemin çalışıp çalışmadığını kontrol ederiz.

Karel Santral Ankara Teknik Servis 

Bazen aşırı yüklenme, telefon sistemlerinde arızalar yaşanmasına sebep olur. Bu durumda arızanın giderilmesi için teknik servis olarak biz devreye gireriz.

İhtiyaçlar ve talepler, firmamızın hizmetlerine yön veren önemli faktörlerdir. Bu doğrultuda yeni teknolojik ürünleri her zaman firmamız bünyesinde bulundururuz. Son model ürünlerin satışını ve teknoloji sistemlerinde son teknolojik ürünleri tercih ederiz.

Hizmet kalitemizin her zaman en üst seviyede olmasını önemsiyoruz. Ayrıca, santral sistemleri için sağladığımız altyapıyı, kurulumu, teknik servis hizmetlerini o teknolojinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde kullanırız. Hemen iletişime geçebilirsiniz.

Karel Telefon Santrali

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.