Cihan Teknoloji

Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

0312 395 84 04

info@cihanteknoloji.com

Online 7/24

0541 682 43 12

Karel Santral Ankara

Teknolojideki hızlı gelişim, santral sistemlerinde de kendini göstermeye başlamıştır. Bu nedenle Karel santral Ankara ilinde son derece talep gören bir santral sistemi haline gelmiştir. Firmamız tarafından sağlanan santral sistemlerinden biri olan Karel Santral, diğer sistemlerden biraz daha farklıdır.

Bu sistemin farkı, arayan kişinin adının soyadının, telefon numarasının ekranda görünebilmesidir. Bu sayede sabit hatlardan arayan kişilerin kim olduğunu görmek ve arayan kişiye geri dönmek mümkün olur. Özel şirketler, kamu kurumları, ofisler ya da evler, fark etmeksizin Karel sistem Ankara ili içinde tercih edilen sistemler arasındadır.

Profesyonel bir firma ile anlaşıldığında kolay kurulması, bu telefon sistemlerinin çok kullanılma sebepleri arasındadır. Karel sistem sayesinde cep telefonu firmasıyla anlaşma sağlayarak mesaj gönderimi yapılabilmesi ise ayrı bir avantajdır. Bütün bu avantajlardan yararlanmak isteyen müşterilerimiz için pratik bir kurulum ve kurulum sonrası hizmeti sağlamaktayız.

Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda ise teknik servisimize kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Karel Santral Ankara Hizmetlerimiz 

Ankara ilinde güvenilir bir iletişim ağı hizmeti almak için Karel santral sistemini tercih edebilirsiniz. Karel santral Ankara hizmetlerimiz arasında ilk olarak santral sistem kurulumu yer alır. Kurulum ve montaj aşamamız bittiğinde size kullanıma hazır bir telefon hizmeti sağlamış oluruz. Böylece gelen telefonların kimlerden ya da nereden olduğunu öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir şekilde cevapsız arama ve telefon ile rahatsızlık verme durumu karşısında telefon numarası engelleme özelliğini kullanabilirsiniz. Gelen telefon numarasını şikâyet ederek, rahatsız eden kişinin bu duruma son vermesini sağlayabilirsiniz. Karel santral kurulumu yanında herhangi bir sebeple telefonlarda oluşan arızalar için bize ulaşmanız mümkündür. İlgili konuda profesyonel ekibimizce teknik destek hizmeti sağlanacaktır.

En güvenilir ve kaliteli hizmeti alabilmeniz adına kurulumlarımızı doğru ve uzun süreli kullanıma uygun şekilde yapmaya dikkat ederiz. Size de bu pratik teknolojinin avantajlarından faydalanmak kalır. Bu sistemi ev telefonunuza gelen çağrıları cebinize yönlendirmek için de kullanabilirsiniz. Bunun için ilgili altyapı firmamız tarafından kurulacaktır.

Karel Santral Sistemi Nasıl Kurulur? 

Bir karel santral sistemi kurdurmak istiyorsanız, bunun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Karel santral Ankara ilinde ev, ofis, kurumsal bir firma fark etmeksizin kolaylıkla kurulabilir. Gerekli bağlantı kablolarının alınması, telefon bağlantısı için yapılmış olan yuvalardan ilgili telefonlara bağlantı verilmesi işlemin en basit anlatımıdır.

Yapılan kurulum işlemi sonrasında telefonun istenen bütün özelliklerinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Kurulum yapılırken telefonun cep telefonu hattı ile bağlantı kurması sağlanabilir. Bunun yanında bilgisayar bağlantısı da yapılabilir. Gelen aramaların bilgisayar sistemleri yardımıyla yönetilebilmesi mümkün olur.

Özellikle bu durum, çağrı merkezlerinde son derece pratik bir kullanım sağlar. Bunun yanında arama kaydı oluşturma, tekrar arama, meşgule verme gibi özellikler de telefon kurulumu sırasında eklenebilecek özellikler arasındadır. Bu aşamadan sonra sistemin çalışıp çalışmadığı kurulum yapan ekibimiz tarafından kontrol edilir. Sistemin çalışır halde olduğundan emin olmadan kurulum yapılan alandan ayrılmamaktayız.

Karel Santral Ankara Teknik Servis 

Bazen aşırı yüklenme, telefon sistemlerinde arızalar yaşanmasına sebep olabilir. Bu durumda arızanın giderilmesi için teknik servis devreye girer. Karel santral Ankara için ihtiyaç duyulan teknik servis hizmeti, arızanın ya da istenen hizmetin türüne göre değişir. Örneğin; Karel santral sistemi için yeni bir özellik eklenmek isteniyorsa bu durumda yazılım ile ilgili birtakım çalışmalar yapılacaktır. Ya da bir kişi ile konuşulurken gelen başka çağrının da ekranda görünmesi istenebilir. Bunun yanında çağrı bittikten sonra öteki numarayı “Otomatik ara” özelliği devreye sokulabilir.

İhtiyaçlar ve talepler, firmamızın hizmetlerine yön veren önemli faktörlerdir. Bu doğrultuda yeni teknolojik ürünleri her zaman firmamız bünyesinde bulundururuz. Son model ürünlerin satışını ve teknoloji sistemlerinde son teknolojik ürünleri tercih ederiz. Hizmet kalitemizin her zaman en üst seviyede olmasını önemseriz. Ayrıca, santral sistemleri için sağladığımız altyapıyı, kurulumu, teknik servis hizmetlerini o teknolojinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde kullanırız.

Arıza, bakım, ekstra özellik eklenmesi gibi bütün hizmetler için firmamızla iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Alınan hizmet talebi kaydınız neticesinde firma yetkililerimiz, en kısa sürede ilgili hizmeti sağlamak adına sizinle irtibata geçecektir.

EDİTÖR

E-POSTA: 

bilgi@cihanteknoloji.com 

TELEFON: 

(0312) 395 84 04

Sizleri bilgilendirirken aynı zamanda sorularınıza da cevaplıyoruz.

ETİKETLER: 

ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.