Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

 01


Kartlı Geçiş Sistemi Ürünleri ile etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz. Zkteco iClock 360

Parmak izi okuyucu personel takip sisteminde birebir uygulamadır. Personellerin parmaklarını kısa ve hızlı bir şekilde sonuçlandırır.  Yeni firmware güncellemesi iClock 360 Ürün Özellikleri Birbirinden farklı yenilikleri beraberinde getiriyor bunlar, baştan çıkaran grafiksel arayüz, güvenilir tasarım, hızlı eşleşme teknolojisi. Kullanıcılar kolaylıkla veri transferi gerçekleştirebilir. iClock360 via RS232/485, TCP/IP, ve USB. En önemlisi ise bütün işlevler ağ… Okumaya devam et Zkteco iClock 360

Parmak izi okuyucu personel takip sisteminde birebir uygulamadır. Personellerin parmaklarını kısa ve hızlı bir şekilde sonuçlandırır. 

Yeni firmware güncellemesi

iClock 360 Ürün Özellikleri

Birbirinden farklı yenilikleri beraberinde getiriyor bunlar, baştan çıkaran grafiksel arayüz, güvenilir tasarım, hızlı eşleşme teknolojisi.

Kullanıcılar kolaylıkla veri transferi gerçekleştirebilir. iClock360 via RS232/485, TCP/IP, ve USB. En önemlisi ise bütün işlevler ağ modunda çalışmaktadır.

iClock360 çeşitli USB flash disklerle uyumludur, Ayrıca veri yedekleme ve kurtarma özelliği vardır. iClock360 Parmak izi ve zaman kontrol yönetimini üst seviyeye taşıyor.

iClock Ürün Fiyatı

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.