Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

 01


Kartlı Geçiş Sistemi Ürünleri ile etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz. Zkteco R6

Zkteco R6 ürünün özellikleri R6 access denetleyicisi, su geçirmez ve toz geçirmez, darbeye dayanıklı ve ince tasarım gibi dikkat çekici özelliklere sahip bir kompakt, sağlam ve hafif metal cihazdır. Sınırlı alan ve özellikle dış ortamda kurulum için uygundur. Kapı kilidi, çıkış anahtarı, alarm ve kapı sensörünü röle kontaklarına bağlamaktadır ve bağımsız modda çalıştırmak için bir… Okumaya devam et Zkteco R6

Zkteco R6 ürünün özellikleri

R6 access denetleyicisi, su geçirmez ve toz geçirmez, darbeye dayanıklı ve ince tasarım gibi dikkat çekici özelliklere sahip bir kompakt, sağlam ve hafif metal cihazdır.

Sınırlı alan ve özellikle dış ortamda kurulum için uygundur.

Kapı kilidi, çıkış anahtarı, alarm ve kapı sensörünü röle kontaklarına bağlamaktadır ve bağımsız modda çalıştırmak için bir tuş takımı ile donatılmıştır.

Bu dayanıklı tuş takımı aynı zamanda düşük ışık koşullarında kolay kullanım için ışıklandırma barındırır.
Yeni R6, bir dış kaynaktan bir duman, gaz dedektörü, acil anahtarı vb bağlamak için bir yardımcı giriş arayüze sahiptir.

Bağlantı tetiklendikten sonra, cihaz otomatik olarak bir alarm sinyali üretir ve acil durumlarda kapıları açar.

Yeni eklenen Wiegand out yüksek güvenlik için ZKTeco SRB Mini denetleyicisi ile bağlantıyı esnek hale getirir ya da ZKTeco veya herhangi bir denetleyicileri ile bağlarken okuyucu moduna geçer.

Personel takip sisteminde tercih edilir. İşyerlerinde işmerkezlerinde ofislerde şık görünümüyle tercih edilmektedir. 

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.