BEKÇİ TUR SİSTEMİ

BEKÇİ TUR SİSTEMİ

Bekçi tur sistemi ve Bekçi tur kontrol sistemlerini merkezimiz olan Ankara Ostim bölgesinden satın alabilirsiniz.

KORUYUCU bekçi tur sistemi ankara SİSTEMİ NEDİR?
Bir bekçi turu sistemi, şirketlerin ve kuruluşların, varlıklarını güvenliğini sağlamak için bekçi gezileri ve devriyeler organize etmelerini, kaydetmelerini ve yürütmelerine yardım eden ve görevlilerin daha önceden belirlenmiş zaman aralıklarında görevlerini yerine getirmelerini sağlamak için kullanılan bir sistemdir. İki ana kategoriye ayrılabilir bekçi tur sistemleri çok çeşitli vardır Wand bekçi tur sistemleri avuçiçi cihazlar ve dayalı bulut bekçi tur sistemleri modern mobil ve bulut teknolojisine dayanan.

Bekçi Tur; Koruma turu sistemleri, bir muhafızın koruma turunu yaptığı devriye alanına atanan belirli kontrol noktalarını tarayarak zamanını kontrol etmek ve kaydetmek için bir araç sağlar. Kontrol noktaları binalarda veya bir sitenin veya uzak bölgenin diğer yerlerinde belirli noktalarda yer alır ve yönetici personele, her bir farklı konumu ve belirli bir bölgenin her bölümünü tanımlamasına yardım eder. Yerinde çalışan memlinkar kontrol noktalarını tarayabilir, SOS uyarıları gönderebilir, olayları izleyebilir ve kaydedebilir ve anlık olarak bile yönetici personele ya da müşterilere rapor eder gönderebilir ve gönderebilir.

BEKÇİ TUR SİSTEMLERİ HANGİ ENDÜSTRİLERİN KONTROL SİSTEMİNE KONTROL EDİLMESİ GEREKİR?

Bir koruma turu sisteminin uygulanması, şirketlerin görevlilerini zamanında doğru bir biçimde izlemelerine ve varlıklarını daha etkili bir biçimde yönetmelerine, güvenlik servislerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Bu nedenle, birçok farklı endüstri, bir bekçi turu sisteminin kullanımından yararlanabilir:

  - Güvenlik şirketleri , memlinkarı / Yalnız Çalışanlar'ı izlemek, bekçi tlinkarını yönetmek ve rapor eder almak.

  - Eğitim Enstitüleri , öğrencilerinin güvenliğini arttırmak için

  - Gayrimenkul organizasyonları , binalarını yönetmek ve zararlardan güvenliğini sağlamak için

  - Toplu taşıma hizmetleri , direkt olarak aktiviteler ve günlük olayları yönetme

  - Dış tehditlerden korunmak için Finans Enstitüleri

  - Malların güvenlik durumunu güvence altına almak için depo departmanları

  - İmalat tesisleri , hasarları güvenliğini sağlamak ve üretim sürecinin her alanında olayları kaydetmek için

  - Tesisat ve işçilerini idare etmek için temizlik ve bakım hizmetleri

Bekçi tur sistemi; Belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken, devriye çıkılmasına ihtiyaç duyulan, her yerde kullanılabilen, birden fazla kullanıma hizmet eden cihazları barındırır.

Hızlı, el tipi aynı zamandan kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve devriye tur sistemleridir. 

Fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler ve benzeri mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve  alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemidir. 

Bekçi tur sisteminin kalemini güvenlik noktalarına anlık okutmasıyla titreşimli ve ışıklı uyarı verir. 

Darbelere karşı dayanıklıdır. 

 

Powered by Bilgeweb