Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Geçiş Kontrol Sistemleri

Bekçi Tur Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kart Okuyucu

Plaka Okuma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

Bekçi Tur Sistemi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte oldukça rağbet gören geçiş kontrol sistemleri, oldukça donanımlı ürünlerden biridir. Yeni nesil teknolojiler arasında yer alan bu tür sistemler, üstün performans sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Kişilerin belirlenen bir alana girişini ve çıkışını takip etmek için kullanılan kontrol sistemleri; düzeni sağlamak, güvenliği maksimuma çıkarmak ve pratik bir şekilde kayıt yapmak için oldukça idealdir. Yüzde 100 bulut tabanlı bir yazılım olarak bilinen ve personellerin devamlılığını takip etmede kolaylık sağlayan web PDKS, üstün teknolojisiyle yaygın olarak tercih edilir. Siz de bu tarz sistemlerden yararlanarak hem çalışanların hem de ziyaretçilerin giriş çıkış işlemlerini kontrol edebilir ve oluşan trafiğin sağlıklı takibini yapabilirsiniz. Bu tür giriş çıkışların belirli kapılardan yapılması önemlidir. Bu tür personel devam kontrol sistemleri sayesinde tek bir yerden geçişler sağlanır ve düzen kusursuz şekilde sağlanır. Siz de özellikle insan kaynakları için oldukça faydalı olan bu tür sistemlerden avantaj elde etmek için bizden destek alabilir ve ihtiyacınız olan seçeneklerin sahibi olabilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Kullanım Alanları

Belirli bir alana giriş çıkışları kontrol etmek amacıyla tercih edilen geçiş sistemleri, bulunduğunuz ortamda düzeni ve güvenliği sağlamak için mükemmel bir çözüm olur. İhtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz bu sistemler, günümüzde çok çeşitli alanlarda aktif olarak kullanılır. Özellikle iş yerlerinde tercih edilen PDKS yazılımı ile personellerin devamlılığı takip edilir. Ayrıca ziyaretçilerin giriş çıkış zamanları da otomatik olarak kayıt altına alınır. Bu tür sistemler daha çok turnikelerde, kapılarda, asansörlerde, otoparklarda ve girişin sınırlandırıldığı alanlarda yaygın olarak kullanılır. Örneğin; metro gibi toplu taşıma araçlarına binmek için kartlı geçiş sistemlerinden yararlanılır. Bunlar iş yeri, otel odası gibi alanlarda da ilgi görür. Bunların yanı sıra parmak iziyle çalışan ya da sadece turnike bulunan sistemler de vardır. İhtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz sistemler, çok çeşitli güvenlik teknolojileriyle de entegre edilerek çok daha titiz bir kontrol mekanizması oluşturulabilir. Örneğin; sesli anons, kamera, yangın algılama gibi sistemlerle birlikte çalıştırılan bu yazılımlar, oldukça nitelikli ve güvenli bir alan yaratır. Sistem içerisinde yer alan detaylı özelliklere göre geçiş kontrol sistemleri fiyat aralıkları değişir. Bu konuda bilgi almak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize uygun seçeneklere göz atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkili Çözümler Sunan Geçiş Kontrol Sistemleri Türleri

Hayatınıza çok çeşitli faydalar getiren yeni nesil bu tür kontrol sistemleri, birbirinden farklı seçeneklerle beğeninize sunulur. Bu sayede kullanım alanına uygun etkili çözümlere ulaşmanız mümkün olur. Firmamız bünyesinde ulaşabileceğiniz hizmetler oldukça kapsamlıdır. Yararlanabileceğiniz geçiş kontrol sistemleri türleri ise çeşitlidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bunlar arasından seçim yaparak hemen sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kart okuyucu ile yapılan sistemlerde kişilere manyetik kart verilir ve bu kartlar aracılığıyla giriş çıkış işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bilgiler ise akıllı geçiş kontrol sistemi sayesinde hafızaya kaydedilir. Bunları iş yerinde kullanarak personellerinizin bordrolarını kolaylıkla yapabilir ve gelen ziyaretçilerin bilgilerini anlık olarak alabilirsiniz. Parmak izi okuma sisteminde ise kart yerine parmak izi ile geçiş sağlanır. Bu sistemde güvenlik çok daha yüksek seviyede olur. Kapı, turnike ve otopark bariyeri gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilen sistem, çok sayıda parmak izini hafızaya alma kapasitesine sahiptir. Yüz tanıma sisteminden yararlanan yerler de oldukça fazladır. Turnike ya da kapı üzerine monte edilen bir cihaza yüz direkt olarak tanıtılır ve giriş çıkışlar sadece yüz tanındığı takdirde yapılır. Oldukça kullanışlı olan bu sistem, maksimum güvenlik sunar. Herhangi bir tanıma sistemi olmadan sadece düzenli geçiş için tasarlanan turnike sistemi de mevcuttur. Geçişler buradan sırayla yapıldığı için geçiş noktalarında karmaşa yaşanmaz. Siz de bu tür yeni teknolojilerden yararlanabilir ve işlerinizi kolaylaştırarak maksimum verim alacağınız güvenli alanlar yaratabilirsiniz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.