Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Kamera Kayıt Cihazının Şifresini Unuttum

Güvenlik kameraları her yerde ihtiyaç olan bir teknolojik üründür. Bu ürün istenilen her mekana kurularak güvenliği sağlayabilir. Güvenlik kameraları görüntü kaydı yapar ve bu kayıtlar belli bir süre hafızada saklanır. Herhangi bir olay olduğunda kamera kayıtları incelenir olay çözüme kavuşur. Kamera kayıt cihazlarında çeşitli programlar vardır. Güvenlik kameraları bir cihaza bağlanır. Bu cihaz telefon, tablet ya da bilgisayar ürünlerinden biridir. İsteyenler anlık görüntü izlemesini yapabilir. Kamera kayıtları her daim işe yarar. İş yerinde, evde ya da mekanda hırsızlık ve bunun gibi olaylarla karşılaşıldığında akla ilk olarak kamera gelir.

Unutulan Şifreyi Yenileme

Kamera kayıt cihazının şifre menüsü markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Haikon, Dahua, Milesight ve diğer kamera kayıt cihazları markalarının şifrelerinin değiştirilmesi farklıdır. Bu kapsamda diğer resetleme işlemleri gibi kayıt cihazını resetleme işlemi yapılmamalıdır. Zira kayıtların silinmesi söz konusu olabilir. Bu kapsamda hemen bizi arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alınabilir.

Kamera Kayıt Cihazı Şifreleri

Kamera kayıt cihazlarında müşterilere ait özel şifreler bulunur. Bu şifre müşterilerin kayıtları incelerken kullanacağı şifredir. Kayıt cihazlarının şifresi vardır. Ancak isteyenler kendi adlarına bir şifre oluşturur. Şifreler cihaza girdikten sonra kayıt cihazı çalışır. Ancak bazı kişiler kamera kayıt cihazının şifresini unuttum şeklinde diyebilir. Bu durumda kayıt cihazı şifresi sıfırlama işlemi yapılmalıdır. Şifre sıfırlamaya girildikten sonra yeni şifre girilir ve cihaz tekrardan çalışır. Bu durumlarda cihazların kullanma talimatını okumak faydalıdır. Her ürün içerisinde kullanma bilgileri gönderiliyor. Ayrıca ürünlerde garanti vardır. Garanti kapsamında üründe sorun yaşanırsa firmamız gereken işlemleri yapıyor.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.