Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Telefon Santrali

Telefon santrali; çok çalışanı olan işyerlerinde, işyeri içinde kişilerin birbirleriyle sabit telefon üzerinden ücretsiz olarak haberleşmesine imkan sağlayan bir sistemdir. Tek merkeze bağlı olan telefonlar arasında kullanıcılar kısa kodlar tuşlayarak birbirini kolayca arayabilmektedirler. Bu sistemi kullanmak için onlarca ya da yüzlerce çalışanınız olmasına gerek yoktur. İki ya da üç çalışanı olan ofislerde de bu sistem kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Pratik Çözüm Telefon Santralleri

Eskiden elektronik telefon santralleri henüz yokken, insanlar santrali arayınca görüşmek istedikleri kişinin numarasını söylüyor, santraldeki görevli de manuel olarak o numarayı tuşlayarak kişileri görüştürebiliyordu. Bu sistem hem zaman kaybı hem de yanlışlıklara sebep olabilen bir sistemdi. Günümüzde kullanılan sistem ise tamamen elektronik. Az yer kaplayan, az enerji ile çalışabilen, daha kullanışlı ve az maliyetli sistemlerdir. Bu sebeple de birden fazla çalışanı olan her işyerinde kullanıma uygun bir sistemdir.

Telefon Santralleri İle Yapılabilecekleriniz

Telefon santrali sistemleri en çok şirket içi haberleşmelerde kullanılmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu sistem yalnızca şirkette kullandığınız değil, yanınızda taşıdığınız bir telefon haline gelebilmektedir. IP özelliği bulunan telefon santrali cep telefonu, bilgisayar ve ya tabletinizle entegre edilebilmektedir. Böylece şirket içinde olmasanız dahi gerekli görüşmeleri gerçekleştirebilir ve işlerinizi aksatmadan yapabilirsiniz. Üstelik siz tüm bunları yaparken karşıdaki kişinin, şirkette olmadığınızdan haberi dahi olmamaktadır.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.