Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Kartlı Geçiş Sistemleri Ankara

Güvenlik sistemleri arasında kamera kayıt sistemleri dışında kullanılan çeşitli parmak izi okuyucu sistemleri veya kart tanımlı geçiş sistemleri de yer almaktadır. Artık mobil cihazlarımızda parmak izi okumanın da ötesine geçerek göz ve yüz tanıma sistemleri de kullanılmaya başladı.

Bu teknolojiler günlük hayata adapte olurken iş ve yaşam güvenliğimizin de konforunu yükseltmeyi amaçlıyorlar. Bir çok güvenlik aracı arasında kartlı geçiş sistemleri Ankara uzman kadromuzla Cihan Teknoloji sayesinde ihtiyacınız olan tüm mekanlara ilgili alt yapısıyla sahip olabilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemleri ile Personel Takibi 

Güvenlik ve personel takibi, büyüyen iş merkezleri hem müstakil iş yerleri hem de plaza hayatı için birincil kalemlerden biri oluyor. Kobi sınıfı şirketlerin her ne kadar küçük ve takibi kolay bir yapısı olduğu düşünülse de personel kayıtları ve takibi aynı zamanda misafir giriş çıkışlarında etkili bir ziyaretçi yönetimi yapılması açısından kartlı geçiş sistemleri Ankara hizmetlerini tercih etmek verim ve profesyonellik açısından önemli hale geliyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği açısından da personelin iş yerinde geçirdiği saatler ve mesaide harcadığı zaman aralığı veya her hangi bir mesai sonrası ücretlendirme modelinde çalışan şirketlere etkin bir takip verisi sunmasıyla bu kartlı geçiş sistemi her kurumun yardımcısı olduğu gözlemleniyor. Personel takibinin giriş-çıkış saatleri ve olası acil durumlarda kurumun ulaşacağı bir veri tabanı olarak kullanılması iş verimliliğini de daha şeffaf bir hale getiriyor.

Güvenlik açısından da sadece çalışanların giriş yapabileceği bir sistem olması, yabancıların ve şüphelilerin giriş kontrolünü kurum yetkililerine bırakarak daha kapalı bir alan oluşturmayı sağlıyor.Kartlı geçiş sistemleriAnkaramerkezimizden tüm yurt içi ve yurt dışı noktalara en verimli şekilde projelendirip uyguluyoruz. Cihan Teknoloji olarak uzman kadromuz personel takibi yapacağınız iş yeriniz için ister bina giriş üniteleri ister bina veya ofis için uygulamalarda keşif çalışması yaparak en uygun ve avantajlı sistemi kullanmanızı sağlarız.

Kartlı Geçiş Sistemleri ile Veri Kullanımı 

Parmak izi okuma, yüz tanıma ve kart okuma ile yapılan güvenlikli geçişler aslında çalışan profilleme veya özel alanların kullanımının veri çalışması için de kullanılıyor. İş yerlerinin özel toplantı odaları veya çalışma alanlarında güvenliği sağladığı kadar herhangi bir şüpheli durumda da kimlik tanımlama, hangi saatlerde giriş ve kullanımın yapıldığına dair detaylı bir bilgi alınabilir.

Finansal işlemlerdeki satış raporu gibi ziyaretçi ve çalışanlar için de bu trafiği gözlemlemek ve ilgili aksiyonları almak için dijital verilere güvenmenizi sağlar. Bu modelde bir arayışınız olduğunda kartlı geçiş sistemleri Ankara merkez ofis Cihan Teknoloji uzman kadrosu ile cihaz seçiminin yönlendirmesi olduğu kadar teknik destek ile de satış sonrası desteğini sunuyor.

Kartlı Geçiş Sistemlerinde Depolama 

Kartlı geçiş sistemlerinin biyometrik algılama özellikleri sayesinde tanımlanan yüz, çene ifadeleri ve parmak izini kolayca tanımlayabilirsiniz.USB girişi sayesinde tüm geçmiş veri kaydını ziyaretçi ve zamanlama bazında incelemek üzere depolamaya da imkan verir.

Kullanıcı tanımlamak için tuş takımı ve klavyeli olan geçiş sistem cihazları ile kolayca işlem yapabilir ve tüm veriyi de işletmenizin olumlu çıkarları ve düzenlemeleri yönünde projeksiyon olarak kullanabilirsiniz.

Çalışan profillemesi yaparken kartlı geçişlerde bazı kaçak bilgiler de gün yüzüne çıkabilir. Örneğin; aynı kartın farklı kullanıcılar tarafından cihazda okutulması personelin tam ve ayrıntılı bir bilgi paylaşımının önüne geçer. Bu gibi engelleri kaldırmak amacıyla giriş çıkış ünitelerinde konumlanan kartlı geçiş sistemlerine uyarıcı yazılımlar eklenmeli ve çoklu geçişin önüne geçilmelidir.

Ziyaretçi veya personelin mesai giriş saatleri ya da toplam trafiği ölçmek üzere hassas bir alanda çalışılıyorsa kartlı geçişe destek olarak şifreli yapılandırma veya parmak izi okuma sistemleri de tercih edilebilir. Kullanıcı sayısının 50.000 adete çıktığı iş yerleri ve fabrikalar için detaylı bir keşif çalışmasıyla hangi alanlarda veri kaybı olmadan bir rapor almak istiyorsanız o cihazı seçebilir ve en uygun kartlı geçiş sistemine sahip olabilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemi Kurulumu

Kullanım alanı doğru belirlenmek üzere birçok kartlı geçiş sisteminden Ankara’da en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. İş yeri çalışan sayısı, geçiş trafiği, performansı etkileyen mesai saati veri raporu ve güvenlik amaçlı şüpheli girişlerin geçmiş kaydına erişim gibi önceliklerinizin yüz tanıma ve parmak izi okuma sistemleri ile entegre olan sistemleri en güvenilir şekilde Cihan Teknoloji firmamızdan temin edebilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.