Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Parmak İzi Okuyucu Fiyatı

Parmak izi okuyucular biyometri tanıma sistemleri içinde en sık kullanılan sistemlerdir. Yüksek güvenlikli olması ve hızlı çalışması açısından bir kurumda tercih edilen sistemlerdir. Sistemin içine önceden ofiste çalışacak kişilerin parmak izleri kayıt edilir. Sistem kişiyi saniyeler içinde hızlı bir şekilde tanır. Firmamız işletmenizin büyüklüğüne göre parmak izi okuyucu satışı yapan bir firmadır. Çalışan personelin çokluğuna göre seçim yapmanız ve firmamızdan yardım almanız mümkündür.

Nasıl Çalışır?

Parmak izi her kişide farklıdır. Parmak izinin her kişide farklı olması bu sistemi en üst güvenlikli sistem haline getirmiştir. Sistem parmak izinde bulunan her çizginin birbiri ile orantısına bakar ve uzaklığını ölçer ve buna göre kendi içinde bir algoritma oluşturur. Sistem kendi hafızasına bu algoritmayı kaydeder. Parmak izini tekrar okuttuğunuz zaman eşleşme sağlanır ve onay verir. Firmamız son teknoloji ürünleri uygun fiyatlara müşterilerine sunan bir firmadır. Alacağınıza parmak izi okuyucu fiyatı hakkında bilgi almak ve sistemin özelliklerini öğrenmek için firmamızı aramanız gerekir.

Avantajları Nelerdir?

Sistem otomatik bir sitem olduğu için kurulumu personel girişlerine yapılır. Kart taşıma zorunluluğu olmaz. Kartlı sistemlerde personelin kartımı kaybettim veya unuttum gibi birçok mazereti olurken parmak izi okuyucu sistemlerinde mazeret olmaz. Kartlı sistemlerin kart basımı gibi nedenlerden dolayı maliyeti çok fazladır. Bu sistemde maliyet çok çok azdır. Kartlı sistemlerde kartı bir başkası kullanarak gelmeyen personeli geldi diye gösterebilir. Parmak izi her kişiye özel olduğu için kimse kimsenin yerine parmak izi okutamaz. Hem ileri teknoloji olması hem de hızlı çalışması açısından zamandan tasarruf sağlar. Parmak izi okuyucu sistemleri ile daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Teknoloji iş hayatında her türlü kolaylığı sağladığı gibi güvenli kullanım imkanı da sunar.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

En sık kullanıldığı alan personel takibi amaçlıdır. Hastane ortamında hasta takibi amacıyla, okullarda, bankacılık sektöründe ve internet bankacılığında, emniyet sistemlerinde suçluyu yakalamak amacıyla, kredi kartı sistemlerinde, geçiş sistemlerinde sıkça kullanılır. Parmak izi emniyet genel müdürlüğü sisteminin veri tabanına kayıtlıdır. Ehliyet alırken veya pasaport çıkarırken kayıt edilen parmak izi suça karışıldığı zaman direk olarak eşleşme sağlar. Parmak izi okuyucu hemen hemen her kurumda yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Parmak İzi Sistemleri Kaç Çeşittir?

Optik parmak izi okuyucu sistemlerinde ışık yardımıyla parmak izi okunur. Parmak izi sensörü cam kaplı ekranda bulunur. Parmak izinin kirli olması veya ekranın kirli olması okumayı engelleyebilir. Ulturasonik parmak izi sistemlerinde parmak izi ses dalgaları ile kayıt edilir. Derinin epidermal tabakasına kadar yayılan ses dalgaları izleri anında okur. Parmak kirli olsa dahi okuma gerçekleşir. Kapasitif parmak izi okuyucu sistemlerinde iki sıralı sensör vardır. Biri aktif biri pasif olarak işlev görür. İşletmenize en uygun parmak izi okuyucu sistemlerini almak için firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Firmamızda görev yapan yetkili personelimiz satış sonrası montaj içinde sizlere destek sağlar.

Ücreti Nedir?

Parmak izi okuyucu sistemleri çeşitli olduğu için özelliğine göre fiyat belirlenir. Her parmak izi okuyucu sistemi farklı özellikler barındırır. İşletme özelliğiniz ve personel sayınızı bize bildirin size en uygun parmak izi okuyucu sistemini temin edelim ve montajı için teknik destek sağlayalım. Firmamız deneyimli personeli ve teknik ekibi ile her zaman destek sağlar. Ürünlerimizi incelemek için https://cihanteknoloji.com/ sitemizi takip edebilirsiniz. Sipariş verilen ürün en hızlı zamanda kargoya verilir ve verdiğiniz adrese teslim edilir.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.