Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Kayıt Cihazı Ankara

Dijital Video Kaydedici (DVR) güvenlik çözümlerinin önemli bir bileşenidir.Bir DVR genellikle çözünürlük çizgileri ve buna bağlanabilecek kamera sayısı ile belirlenir. Bunun nedeni ağ tabanlı bir cihaz olmaması ve analog video girişleri olmasıdır. NVR kullanabileceği bant genişliği ve kaydedebileceği video kanalı sayısı tarafından belirlenen bir ağ aygıtıdır.

Kayıt cihazı Ankara seçeneklerimiz arasında yüksek kalite standartlarına sahip NVR kayıt cihazları bulunuyor. Firmamız dünya çapında en iyi markaların ürünlerine kolay ve güvenilir şekilde ulaşmanızı sağlar. Müşterilerimizin güvenlik sistemleri konusunda en iyisine ulaşmasını ilke edinerek çalışıyoruz.NVR kayıt cihazı Ankara hizmetimizde de en iyi seçenekleri sunuyoruz.

NVR Kayıt Cihazı Teknik Özellikleri 

NVR kayıt cihazlarında kanal sayısı, kamera megapiksel, 4K HDMI, ethernet bağlantı noktaları gibi teknik özellikler belirleyicidir. Çekirdek, video kayıt işlemlerini iki sistem de yapar.DVR, Dijital Video Kaydedicidir. NVR ise Ağ Video Kaydedicidir.

NVR ve DVR birbirindenvideo verilerini nasıl işledikleri konusunda ayrılırlar. DVR verileri kayıt cihazında işlemektedir. NVR s ise kameradaki video verilerini kodlayarak işler. Sonrasında NVR bu verileri kaydediciye aktarır ve depolar.DVR’ler ve NVR’larfarklı tip kameralarla çalışır. Çünkü veri kaydediş tarzları farklıdır.

NVR’ların çoğu IP kameralarla, DVR’ler analog kameralarla kullanılır. DVR tabanlı bir sistemin kablolu bir güvenlik sistemi olduğuna dikkat etmek önemlidir. NVR sistemleri kablolu veya kablosuz bir sistem olabilir. Kayıt cihazı Ankaratercihinizi yaparken uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. Hangimodelin size uygun olduğu konusunda size yardımcı olabiliriz.

NVR en yeni teknolojiyi kullanan güvenlik sistemidir. NVR kayıt cihazı Ankaraolanaklarımız arasında dünyanın en iyi markalarının farklı modelleri yer alıyor. En yeni teknolojiye sahip kayıt cihazı arıyorsanız seçeneklerimizi keşfetmelisiniz. Ne tür bir sisteme ihtiyacınız varsa ona göre seçim yapabilirsiniz.

NVR Sistem Ve DVR Sistem Arasındaki Farklar Nelerdir?

Her iki sistemde de video verileri güvenilir şekilde kaydedilir.DVR sistemlerinin video kalitesi eskiden NVR sistemlerinden çok daha kötüydü. Bugünböyle bir fark hala var, ancak çok daha az diyebiliriz.DVR ve NVR sistemleri maliyet, verilerin nasıl iletildiği ve kamera türüne göre farklılıklar gösterir.

NVR sistemleri daha iyi görüntü kalitesine sahiptir.Ayrıca kurulumu da çok kolaydır.Mikrofonu olan her kameralara ses için destek sağlar. Nispeten basit ve uygun fiyatlı bir sistem arıyorsanız, DVR sistemi tercih edebilirsiniz. Kayıt cihazı Ankara tercihinizi yaparken alanınıza ve kullanım ihtiyacınıza uygun sistemin hangisi olduğu konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz.Daha güçlü bir çözüme ihtiyacınız varsa, NVR tabanlı bir sistem tercih etmelisiniz. NVR kayıt cihazı Ankaraseçeneklerimiz ihtiyacınız olan sistemin hangisi olduğu konusunda size yardımcı olacak açıklamalarla sunulmaktadır.

NVR Kayıt Cihazı AnkaraFirma Güvencesi

Kayıt cihazlarında dünyanın en iyi markalarını firma güvencesiyle size ulaştırıyoruz. Güvenlik sistemlerindeihtiyacınız olanher şeye firmamız olanaklarıyla ulaşmanız mümkün. Firma güvencesi size hem satışta hem satış sonrasında memnuniyet garantisi sunar.

Cihan Teknoloji olarak müşterilerimizin güvenliğini kendi güvenliğimiz sayıyoruz. En gelişmiş güvenlik teknolojilerinde uzun yıllar kullanabileceğiniz marka garantisi sağlıyoruz. Güvenlik sistemi konusunda kafanızdaki tüm soruları yanıtlıyoruz. Kullanım ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

Kayıt cihazı Ankaramodellerimizde en son teknoloji sistem özellikleriyle donatılmış seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Yazılım desteği, kurulum ve montaj desteği gibi desteklerimizle her detayda memnun kalacağınız hizmeti sağlıyoruz.

NVR Kayıt Cihazı Fiyatları Nasıldır?

NVR kayıt cihazı fiyatlarını cihazın özellikleri belirliyor. Cihazdaki kanal sayısı ne kadar fazlaysa fiyat da o kadar artabiliyor. Ancak firmamız en iyiye en uygun fiyatla ulaşmanız için adil fiyat politikasıyla hareket ediyor.

Kayıt cihazı Ankaraseçiminizi hem en uygun fiyatlı hem de kalite garantili cihaz seçeneklerimiz arasından yapabilirsiniz. Farklı model ve özelliklere sahip kayıt cihazlarında da uygun fiyatları seçenekler var. İhtiyacınıza göre en iyi seçimi yapmanız için size yardımcı oluyoruz.

NVR kayıt cihazı Ankarauygun fiyat avantajıyla hizmetlerimizden yararlanmanız mümkün. İsterseniz ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Uygun kayıt cihazında en iyi markayı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız güvenlik sistemlerinde dünya çapında tanınmış markalara en iyi fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Telefonlarımızdan bizi arayarak konu hakkında daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.