Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

Evlerde güvenlik önlemleri almak için akla ilk kamera gelir. Kamera sistemleri hırsızlığa karşı alınan bir önlemdir. Ayrıca apartman dış kapılarının da her daim kapalı olması hırsızlığın önüne geçer. Bu yüzden apartmanlarda kapılarda şifre bulunur. Şifreli geçiş sistemi ile açılan kapılarda birçok özellik bulunur. Apartmanlara monte edilen diafonlar her dairede de yer alıyor. Kimin geldiği kolayca görülüyor. Dairelerde otomatik açma düğmeleri ve konuşma hoparlörü bulunuyor. Bunlar gelen kişiyle iletişime geçmenize neden oluyor. Bu sistemlerde en iyisi audio görüntülü diafon sistemleri oluyor.

Görüntülü Sistemler İle Evinizde Güvendesiniz

Ev ya da iş yerlerinde güvenlik önlemi almanın en güzel yolu görüntülü diafon sistemidir. Bu sistem kamera ve alarmdan meydana geliyor. Kamera sistemi sayesinde hırsızlık ve her türlü olay izlenebiliyor. Görüntülü sistem almak ve kurdurmak isteyenler audio sistemlerini kullanıyor. Firmamız audio diafonların satışını gerçekleştiriyor. Firmamız güvenlik sistemlerin herkesin tercihi oluyor. Görüntülü diafon sistemi alıp kurmak ve güvenliği en üst düzeye taşımak isteyenlere çeşitli kampanyalar bulunuyor. Kampanyalardan kolayca yararlanın.

Ev ve İş Yerlerine Kamera Sistemleri

Sadece evinizde değil iş yerlerinde veya ofislerde de güvenlik ve kamera sistemlerine ihtiyaç duyulur. Girişlerde kimin geldiği kolayca görülüyor. Kamera sistemlerinde dış kapının girişinde kamera kurulur. Bu kamera gizlidir ve gelen kişi içeriden bir düğmeyle izleniyor. Ayrıca hoparlör sistemi ile konuşmak da mümkün oluyor. Bu nedenle sistemler güvenliği sağlıyor. Audio görüntülü diafonların kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Firmamızda satışları gerçekleşen ürünlerimizin tamamı garantilidir. Ayrıca hizmet içinde kurulum da bulunur.

Audio Diafon Sistemlerinin Özellikleri

Görüntülü audio sistemlerinde farklı içerikler vardır. Daire numaraları girilerek zil çalar. Zil sesi ya da ayarı kolayca yapılır. Kullanım kılavuzunda her bilgiyi bulabilirsiniz. Ayrıca kapıcı dairesi girişine göre ayarlıdır. Dışarıdan zile daire numaraları ile basılıyor. Kapının özel şifresi bulunur. Bu özel şifre sadece apartman ya da iş yeri sahipleri tarafından bilinir. Böylece geçişlerde güvenlik sağlanmış olur. Audio güvenlik sistemleri arayanlar firmamız internet sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir. İnternet sitemizde her ürünün ayrıntılı açıklaması yer alıyor. Buradan fiyat bilgisine de ulaşılır.

Audio Görüntülü Diafon Ürünlerini Kolayca Sipariş Verin

Görüntülü diafon satın almak artık çok kolay. Bunun için firmamız sitesine giriş yapmalısınız. Firmamız ürünlerinin hepsini sitede inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve istediğiniz ürünü hızlı sipariş verebilirsiniz. Siparişlerde ödeme kolaylığı da var. İsteyen müşteriler kredi kartına taksitle alışveriş yapabilir. Siparişler internet sitesinden yapılıyor. Tüm ürünlerin görselleri de sayfalarda mevcuttur. Aradığınız güvenlik sistemlerini kolayca bulabilirsiniz. Siparişi 

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.