Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Yüz Tanıma Sistemi Ankara

Yüz tanıma, bir kişiyi dijital görüntüden tanımlayabilen veya doğrulayabilen bir tür biyometrik yazılımdır. Bu teknoloji doğru görüntüleri karşılaştırmak için matematiksel algoritmaları kullanır. Parmak izi eşleştirme, retina taraması ve ses tanıma gibi diğer tanımlayıcı teknolojilere çok benzer özeliklere sahiptir.

Yüz tanıma sistemi Ankara hizmetimiz dünyanın en yüksek yüz tanıma performansına sahip yüksek hassasiyetli yüz tanıma yazılımına ulaşmanızı sağlıyor. Yüz tanıma sistemlerimiz sola ya da sağa, 45 dereceye kadar açıda yer alan yüzler dâhil olmak üzere geleneksel teknolojilerle tanınması zor olan yüzleri tanımlayabilir.

Yüz okuma cihazı Ankara seçeneklerimiz hareketli nesneleri, hareket hızını, yüzleri ve ışık yoğunluğunu otomatik olarak algılar. Özne hareketi ve arka ışık nedeniyle görmesi zor ayarları gerçek zamanlı olarak optimize eder. Firma olarak dünyanın en gelişmiş yüz tanıma teknolojilerini güvenilir firma garantisiyle sunuyoruz.

Yüz Tanıma Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Yüz tanıma teknolojisibu görevi üç adımda gerçekleştirir:

  1. Yüzün tespit edilmesi,
  2. Parmak izlerinin / hedeflerin taranması,
  3. Eşleşmesi ve doğrulanması, şeklindedir.

Görsel bir arama motoru aracı olan bu teknoloji çok yoğun bir görsel ortamdaki temel faktörleri tanımlayabilir. Kalabalık yerlerde bile insanları seçerek tanımlayabilir.Konvansiyonel yüz tanıma sistemlerinde çekilen tüm görüntüler sunucuya gönderilir. Sunucu veri işleme yükünü yoğunlaştırarak yüz tanıma işlemini gerçekleştirir.

Sistemler ayrıca tüm görüntüleri göndermek için gereken geniş bant genişliğine sahiptir. Bu görüntüleri kaydetmek için gereken yüksek kapasiteli sabit sürücü alanı nedeniyle büyük ölçekli sistemlerdir.Yüz tanıma sistemi Ankara olanaklarımız kullanım alanına en uygun sistemi seçmenizi sağlar.

Sistemlerimiz bir kişi kameranın önünden geçtiğinde yakalanan çoklu yüz görüntülerinden yüz tanımaya uygun görüntüleri otomatik olarak seçmek üzere tasarlanmıştır.Yüz okuma cihazı Ankara seçeneklerimiz arasında farklı özelliklerde ve farklı teknolojik donanıma sahip sistemler bulunuyor. Firma olarak kullanım alanınızda ihtiyaç duyulan sistem hakkında uzman desteği sunuyoruz.

Yüz Tanıma Teknolojisinin Artıları Nelerdir?

  1. Geliştirilmiş Güvenlik

Bir yüz biyometrik güvenlik sistemi güvenliğinizi önemli ölçüde artırabilir çünkü alanınıza giren her kişi kontrol edilir.İzinsiz girenler tanıma sistemi tarafından hızlı bir şekilde yakalanır ve hemen uyarılırsınız. Yüz tanıma güvenlik sistemi sayesinde bir güvenlik personelinin işe alınma maliyetlerini potansiyel olarak azaltabilirsiniz.Yüz tanıma sistemi Ankaraseçeneklerimizin hepsi geliştirilmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

  1. Yüksek doğruluk

Günümüz teknolojisi ile yüz tanıma teknolojisi giderek daha güvenilir hale geliyor. 3D yüz tanıma teknolojilerindeki ve kızılötesi kameralardaki gelişmelerden dolayı başarı oldukça yüksek. Bu teknolojilerin kombinasyonuasla aldatılamayacak bir sistem meydana getiriyor.Yüksek doğruluközelliğiyle yüz tanıma sistemleri bir insanın güvenlik sağlama kapasitesinden çok daha iyi bir sonuç verir.

  1. Tam otomatik

Sistemin doğru olduğundan emin olmak için güvenlik görevlileri gerekmiyor. Teknoloji artık o kadar gelişmiştirki artık bu sistemin insan doğrulamasına ihtiyacı yoktur. Yüz tanıma teknolojisi işlemi tamamen otomatik hale getirebilir ve doğruluğunu çok yüksek bir oranda sağlayabilir. Bu da daha fazla kolaylık ve daha düşük maliyet anlamına gelir.Yüz okuma cihazı Ankaratercihinizi yaparken tüm bu avantajlara sahip seçeneklerimizi keşfetmelisiniz.

Yüz Okuma Cihazı Ankara Güvenilir Firma

Cihan Teknoloji olarak bizim için müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları daima önceliğimizdir.Amacımız sektöre yenilikçi ürünler sunmak, dünyanın önde gelen güvenlik şirketlerinden biri olmak ve bizimle sürekli çalışan mutlu müşterilere sahip olmaktır.Dünyada hızla gelişen erişim kontrol ve güvenlik sistemleri sistemlerinde insanların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürün ve çözümlerle öncü olmayı ilke edindik.

Yüz okuma cihazı Ankaragüvenilir firma olarak her zaman en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz, kullanımı kolay ve esnek tasarımlarla karşılıyoruz. Satış sonrası destek konusunda da müşterilerimizin her zaman yanındayız.

İş Merkezleri, ticari-endüstriyel alanlar, kamusal alanlar gibi alanların giriş noktaları genellikle daha basit, kartlı geçiş, parmak izi okuyucusu veya gömülü yüz tanıma cihazlarıyla sağlanmaktadır. Bu cihazlar hem güvenlik hem de fonksiyonellik açısından cevap veremez. Yüz tanıma sistemi Ankara hizmetimiz ise bu ihtiyaçlara yüksek standartlarda cevap verir. Yüz tanıma sistemlerimiz alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve pazarlarda güvenlik ve VIP müşteri tanımlamasında aktif rol oynamaktadır.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.