Diafon Sistemleri

Diafon sistemleri 

Montajı yapılan Kapı Diafonu ve gelen mevcut kablolu kapı zili için, mobil cihazınızı kullanarak ön kapı alanını izleyebilirsiniz. Görüntülü diafon sistemlerinde , yüksek kaliteli görüntüler için 1920 x 1080 çözünürlük sunuyor ve gece ya da düşük ışık koşullarında kullanılmak üzere dahili IR LED'leri var.

ip kamera, geniş bir kapsama alanı için 160 ° görüş alanına sahiptir ve entegre 2 yönlü ses, izlediğiniz kişileri dinlemenizi ve cevap vermenizi sağlar. Apartman diafon sistemleride aynı mantıkta çalışırlar. Firmamız diafon sistemleri ankara yıllardır binalara montaj yapmaktadır.

Kapı zarı -5 ° F'a kadar ve 120 ° F'ye kadar yüksek sıcaklıklarda kullanmak mümkün, böylelikle çok çeşitli ortamlarda çalıştırılabilir. Ayrıca, diafon sistemi seti, renkli dörtlü ön panel (siyah, odun kömürü, gümüş ve beyaz) ile beraber gelir; diafon sistemleri ankaraböylelikle kapı zili ile evinizin dış yüzeyini ya da mevcut donanımınızı eşleştirebilirsiniz.

Programlanabilir bölgelere sahip hareket algılama, hareket bölgelerinden birinde hareket belirleme edildiğinde akıllı telefonunuza ya da tabletinize bir uyarı gönderir ve banka sınıfı şifreleme, verilerin kapı zilinden mobil cihazınıza güvenilir bir biçimde aktarılmasını sağlar.

Cihan teknoloji bina diyafon ile ilgili olarak , 30 günlük Cloud kayıtlarıyla beraber gelir; yalnız bundan sonra kayıt yapmak dilerseniz aylık ya da yıllık Cloud aboneliği satın almanız gerekir. Abonelik ile, en çok 6 aylık kayıtları görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz; ilaveten kayıtları dostlarınızla, komşularınızla ve kolluk kuvvetleri ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sizin için önemli olan dosyaları kalıcı olarak kaydedebilir ve istenmeyen dosyaları silebilirsiniz. Pakete ilaveten montaj donanımı ve bir güç kiti dahildir.


- 1080p çözünürlük net, yüksek kaliteli video sağlar,
- Geniş kapsama alanı için 160 ° görüş alanı, 
- Bütünleşik IR LED'leri, gece görüşünü her zaman kullanıma sunar,
- Gürültü engelleme özellikli 2 yönlü ses, izlemekte olduklarınızı konuşup dinlemenize imkân tanır,
- Programlanabilir hareket bölgeleri ile hareket algılama,
- Aşırı iklimlerde performans için -5 ° - 120 ° F çalışma sıcaklığı,
- Banka sınıfı şifreleme, verilerin güvenilir bir biçimde iletilmesini sağlar,
- Varolan donanımınızı eşleştirmek için değiştirilebilir dört yüz plakası içerir,
- Cloud kaydı 30 gün ile beraber gelir; Cloud storage'un daha ileri kullanımı için abonelik gerekmektedir.


Analog ve IP  Kapı Telefon Sistemleri:
Plazalardan, Holding merkezlerine, Ofislerden ev tipi uygulamalara kadar tüm görüntülü diyafon sistemleri ( İnterkom) çözümleri Cihan Bilgi Sistemleri Ltd.Şti. bünyesinde…

Powered by Bilgeweb