Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Ankara ilinde ihtiyaç duyduğunuz kaliteli diafon kurulumu firmamız tarafından profesyonel ekibimizle sağlanmaktadır. Netelsandiafon Ankara hizmetleri, ev, iş yerleri ve çeşitli kapalı mekânlarda güvenliği sağlamada etkilidir. Görüntülü ya da sesli özellikte olabilecek Netelsan Diafon, istendiği takdirde handsfree yani eller serbest konuşma özelliği ile kullanılabilir.

Ekran boyutu 4.3 inç olan düğmeli diafon sistemi sayesinde hem kapıcı hem de güvenlik ile görüşme yapılabilmektedir. Firmamızca kurulumu sağlanan son teknoloji ürünü diafon sayesinde apartman içine yabancı kimse giriş yapamamaktadır. 3 farklı zil sesi bulunabilen bu model için kızaklı ya da sıva üstü olmak üzere sistem kurulumu ve döşemesi firmamızca yapılmaktadır. Zil sesi ayarlanabildiği gibi istendiği takdirde tamamen kapatılması da mümkündür.

Dekoratif bir tasarıma sahip olmasının yanında kapının önü dışında otopark ve çocuk parkı da izlenebilir. Cihazın üzerine 8 adede kadar kamera bağlanabilmesi kullanım kolaylığını arttırmaktadır. Site içinde istenen kullanım alanları güvenle gözlenebilmektedir. Cihan teknoloji olarak satışı ve kurulumu yapılan bu sistemde özellikle çocuklu ailelerin içleri daha rahat etmektedir. İstendiği takdirde zil tesisatı olmadan da çalışabilmesi, ürünün sadece güvenlik kamerası özelliği taşımasını sağlar. Netelsandiafon Ankara için firmamızın sağladığı hizmetler aşağıda yer almaktadır.

Netelsan Diafon Ankara Hizmetleri 

Hizmetlerimiz arasında dış kapı görüntüleme ve konuşma sistemleri içinde kurulum, yazılım yükleme, montaj bulunur. Netelsandiafon Ankara hizmetlerimiz arasında ayrıca talebe yönelik olarak cihaza kamera ekleme, kablo bağlantısını arttırma, zil sistemini devre dışı bırakma gibi birçok hizmet bulunur.

Kurulumu yapılan diafon sistemleri için öncelikle cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol ederiz. Ses ve görüntü bağlantısının düzgün yapılıp yapılmadığını anlamaya çalışırız. Cihazın doğru çalıştığından emin olunduktan sonra kurulum ve montaj işlemini sonlandırırız. Herhangi bir bozukluk, arıza, takılma söz konusu olduğunda firmamız tarafından teknik servis hizmeti deverilir.

Yazılım desteği ile gerektiği takdirde cihazın güncellemesi firmamızca yapılabilir. Düzenli olarak bakımı yaptırılan diafon sistemlerinde arızalanma ihtimali azalmaktadır. Piyasa standartlarına uygun fiyatlarla satış ve teknik servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Netelsan Diafon Ankara Kurulum ve Montaj 

Kolay kurulum ve montaj hizmetlerimiz sayesinde diafon sistemleriniz aynı gün içinde aktif olarak çalışmaya başlar. Netelsandiafon Ankara için yapacağınız kurulum ve montaj başvurusu neticesinde yoğunluk durumumuza uygun olarak en kısa sürede talebinize cevap vermekteyiz.

Teknik ekibimiz tarafından yapılan kurulum ve montaj hizmetleri sayesinde yüksek güvenlikli evinizde rahat edersiniz. Gelen kişinin, sokağınızın, sitenizin bahçesinin, çocuğunun oynadığı alanın ekrandan görünmesi, içinizi rahatlatır. Sağladığımız sesli ve görüntülü diafon hizmetleri neticesinde birçok aile için özellikle şehir hayatında daha güvenilir bir yaşam sunmaktayız.

Kurulum ve montaj işlemleri tamamlandıktan sonra da yaşadığınız herhangi bir sorunda firmamıza iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitemiz dışında bazen ürünlerle ilgili de sorunlar yaşanabildiği bilinir. Arızalı ürün satın alınmışsa firmamız tarafından bu ürünün değişimi yapılarak mağdur olmanızın önüne geçilir. Her zaman piyasa standartlarını koruyan fiyat tarifemiz sayesinde ihtiyacınız olan teknolojik sistemleri kolayca satın alabilirsiniz. Aldığınız her hizmet için ücretsiz kurulum ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Netelsan Diafon Ankara Teknik Servis 

Satın almış olduğunuz diafon sistemleri herhangi bir sebeple arızalanmışsa firmamızdan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bazı dışsal faktörler, çocuklu ailelerde çocukların Diafon düğmelerine sürekli olarak basmaları gibi durumlar cihazlarda bozulmaların olmasına sebep olabilir. Bazen ani elektrik kesilmeleri, voltaj düşmeleri gibi sebepler de elektronik cihazlara zarar verebilir. Bütün bu sebeplerle oluşabilecek olan arızalar için Netelsandiafon Ankara teknik servis hizmeti almanızı öneririz.

Gelen teknik servis ekibimiz öncelikle arızanın kaynağını bulacaktır. Arıza bazen yazılım kaynaklı olabilmekte, bu durumda yapılan güncelleme işlemleriyle sorun çözülmektedir. Bunun dışında donanım arızaları için ise bazen parça tamiri ya da değişimi yapılmaktadır. Kablo sistemlerinde arıza bulunuyorsa bu sistemlerin komple yenilenmesi gerekebilir. Neticede arıza giderilerek söz konusu sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Güvenlikli bir alanda yaşamak için çoğu kişinin kullanmayı tercih ettiği diafon sistemleri, kolayca satın alınabilmektedir. Alınan bu güvenlik sistemleri teknik servisimizce kolaylıkla kurulmaktadır. Bakımları periyodik olarak yapılmakta ve arıza söz konusu olduğunda profesyonel ekibimizce soruna müdahale edilmektedir. Siz de kolaylıkla bir diafon sistemi satın alıp taktırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken internet sitemizdeki ürünlerden bir tanesini seçmek, satın almak ve kurulum için firmamızdan talepte bulunmak olacaktır.

netelsan diafon ankara

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.