Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Görüntülü Diafon Ankara Hakkında

Görüntülü diafonsistemleri; apartman, site ve özel mülklere yönelik olarak tasarlanansesli ve görüntülü konuşma sağlayıcı güvenlik cihazladır.Diafon, güvenlik sistemlerinin en önemli elemanıdır.

Diafon sayesinde dış kapı zilinize basan kişinin görüntüsünü ve sesini otomatik olarak algılayabilirsiniz. Bu işleyiş, diafona bağlı monitör ve hoparlör iletimi sayesinde sağlanmaktadır. Görüntülü cihazlarda 2,5 inç ekran ya da 7 inç ekran boyutunda farklı monitörler kullanılabilmektedir. Yine bu sayede daireler arası konferans görüşmesi, bloklar arası iletişim, güvenlik görevlisi ile görüşme imkanı kurulabilir.

Güvenlik sağlayıcı diafon cihazları sayesinde kapınıza gelenleri tanıyabilir ve onlarla güvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Cihan Teknoloji olarak tüm ürünlerimizin kullanımı ve montajı oldukça kolaydır. Audiodiafon Ankara ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Diafon Cihazı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Diafon cihazı satın alırken ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmeniz gerekir. Yine diafon seçimlerinizde tercih ettiğiniz firmanın teknik destek ve garantili yaygın servisi olmasına dikkat etmelisiniz. Görüntülü diafon Ankara arayışlarınızda firmamızın tasarladığı ve satışını yaptığı cihazlardan satın aldığınızda servis konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca firmamız, yılların tecrübesi ve uzman çalışanlarıyla sizlere en kaliteli hizmet ve ürünleri uygun şartlarda sunmaktadır.

Kurulumu son derce kolay olan diafon sistemlerimizde cihazlar kablo renklerine göre birbirine paralel şekilde bağlanır. Sistem binalarda bulunan; DT5 veya CAT5 veya DT8 kablolar aracılığıyla çalışır. Zil dönüş kabloları, görüntü nakli gerektiren koaksiyel kablo gibi detaylara ihtiyaç duyulmaz.

Audiodiafon Ankara sistemlerimizin kurulumu tek bina ya da çoklu site sistemlerinde dahi oldukça basit ve pratik şekilde uygulanır. Adaptör, kapı paneli ve daire monitörlerinden oluşur. Tüm uygulamalarda benzer malzemeler kullanılır ve güvenliğe ilave telefon verilir. Diafon sistemlerimiz iki konuşma kanallıdır ve dairesel gizlilik içerir. Daire kapı arasındaki konuşma kanalı,daire – kapıcı, güvenlik –daire arası kanallar mevcuttur.

Görüntülü diafonAnkarasistemlerimiz 250’yi aşan maksimum daire sayı kapasitesinde, 30’u aşkın site blok sayısında aktif olabilen ürünlerdendir. Görüntülü – görüntüsüz kapı – asansör- kapıcı – güvenlik bağlantı sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Arzuya göre diafon sistemlerimize; görüntülü-sesli veya sadece sesli kapı panelleri, daire telefon ve monitörleri bağlanabilir. Ayrıca diafon sistemlerine farklı özelliklerde kapı panelleri bağlanabilir. Örneğin; LCD ve tuş takımı dokunmatik paneller, tuş takımlı – Jumbo DotMatriks LCD ekranlı panel, tuş takımlı ve zil butonlu paneller, yalnızca zil butonlu paneller gibi.

Görüntülü Kapı Panelleri Ve İnterkom Telefon Modülleri 

Dilerseniz ürünlerimiz arasından görüntülü veya sadece sesli olanları seçebilirsiniz. Kapı panellerinden(tuş takımı veya butonlar aracılığıyla)daireler aranabilir. Ayrıca tuş takımından şifre girerek kapı açılabilir. Bu noktada arzuya göre her daire kendi özel şifresini belirleyebilir. Opsiyonel şekilde takılan kart okuyucuları ile kapılar, manyetik kart veya anahtarla açılabilir. LCD’li kapı panellerinde apartman sakinlerinin isimleri girilir, böylelikle panellerde isimler taranır ve aranan kişinin daire zili çalar. Özellikle görüntülü diafon Ankara ili gibi büyük şehirlerde ciddi bir güvenlik aracı olarak kullanılıyor.

Diafon sistemlerinde yer alan interkom telefon – monitör çeşitleri farklı sayı ve özellikte seçilebilir. Örneğin; yalnızca sesli telefon uygulamaları, CRT tüplü ahizeli monitör, dokunmatik tuşlu, renkli LCD ekranlı + ahizeli monitör, LCD ekranlı, otomatik konuşmalı monitör bu seçeneklerden bazılarıdır.

Site güvenliğinde yer alan telefon cihazları büyük LCD ekranlıdır ve arayan dairenin numarasını ve blok numarasını gösterir. Yüksek aranma ve arama hafızasına sahiptir. Ayrıca site uygulamalarında iki kanallı ses bağlantısı yeterli olmadığında, santral ilaveleriyle konuşma kanal sayısı arttırılabilir. Böylelikle sisteme gerekli sayıda güvenlik ve tesis telefonu bağlanabilir. Tümaudiodiafon Ankara çalışmalarımızı web sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

IP Diafon Sistemleri Hizmetlerimiz 

IP diafon sistemleri modellerimiz ses + görüntü kodlarını içinde barındırmaktadır. Böylelikle bu sistemlerde bilgisayar-network ve görüntü teknolojilerini birleştirerek son sistem diafon sistemleri oluşturmaktayız. Görüntülü diafon Ankara olarak; dış kapı + daire içi monitör, yönetim konsolu + network switch gibi tüm sistemleriIP tabanında birleştirerek kullanıcıya Akıllı Ev sistemi ve E-Bina teknolojileriyle sunmaktayız.

TCP / IP ağ yapısı ile sistemlerini fonksiyonel olarak uzatabilir, sınırsız dış kapı ünitesi ekleyebilir, daire arası sınırsız konuşma yetisi ve karşılıklı iletişimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sistem içerisinde görüntülü iletişim, kilit açma, mesaj servisi, uzaktan kontrol gibi çoklu fonksiyonlar yer almaktadır.Analoglu ve IP tabanlı diafon çeşitlerimizden apartman ya da sitenize uygun tasarımları seçebilirsiniz.

Ürünlerimizde yüksek çözünürlüklü gece görüş kamerası,LCD dokunmatik ekranı, monitörlerde yer alan yüksek GB hafıza kartı, gaz -duman -hırsız alarmları bağlantıları yapılabilmektedir. Tüm bloklar ve daireler arasında sınırsız konuşma yapılabileceğiniz diafon modelleri için zengin ürün skalamızı inceleyebilirsiniz. Audiodiafon Ankaramüşterilerimize kurulum ve kullanım kolaylığının yanında fiyat avantajları da sunuyoruz.

Görüntülü diafon ankara

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.