Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

IP Kamera, evlerinizde, iş yerlerinizde veya herhangi bir alanda güvenliği en üst düzeye çıkarmak için kullanılan kamera sistemleridir. Kaliteli bir kamera satın almak ve uygun ücretler ödemek isterseniz firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her türlü alanda koruma sağlamak istediğinizde, bu kameraları kullanabilirsiniz. Telefonlarınız ile de sürekli kontrol etme imkanınız olacaktır. Taktırdığınız ilk an memnun kalacaksınız ve çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabileceksiniz.

Kameraların üzerinde çeşitli sensörler bulunmaktadır. Bu sensörleri kullanarak, kayıt etmiş olduğu görüntüleri bilgisayar ve tablet gibi çeşitleri alanlara aktarabilmektedir. Tabi bu internet yardımıyla olmaktadır.

Pek çok farklı modeli vardır. Bazı modellerde aktarım yapmanız da gerekmeyebilir. Bu modelleri kamera kendi hafızasına kaydetmektedir. Çok fazla modele sahip olduğu için karar verme aşamasında biraz zorlanabilirsiniz. Bu noktada firmamız size gerekli olan her türlü desteği sağlayacaktır.

Örneğin kamerayı kullanacağınız alana uygun bir model seçmeniz gerekebilmektedir. Çünkü iç alanda ve dış alanda kullanılan şeklinde model ayrımı söz konusu olabilmektedir. Dilerseniz HD kalitede görüntüler sunan modeller de bulunmaktadır. Özellikle de yüksek bir güvenlik sağlamak istediğiniz alanlarda HD görüntü kalitesi sunan kameralar sayesinde, içiniz her an rahat olacaktır.

IP kamera sistemi seçerken bazı modellerde ek olarak hafıza kartı da kullanmanız gerekebilmektedir. Kameraların hareketi anlayan modelleri de vardır. Hareketi algılayabildiği için de direkt olarak hareket odaklı kayıt alırlar.

Bahçenize veya farklı bir alana monte ettiğiniz kameralar, açısını da kendisi ayarlayabiliyor. Sizin herhangi bir ayrıntı düşünmenize gerek kalmadan, her türlü detayın düşünüldüğünü söyleyebiliriz.

IP Kamera Sistemleri ve Özellikleri

IP kamera sistemleri bazen tekli bazen de çoklu şekilde üretilebilmektedir. Monte ettiğiniz alandaki sesi de algılayan veya sesi algılamayan olmak üzere de seçim yapabilirsiniz. Dış bir alanda bu kameraları kullanmak istediğinizde, ortama uyum sağlamak için ışık yardımı da bulunmaktadır.

Hareketi algılayan bir yapısı olduğunda yukarıda da bahsetmiştik. Özellikle de geceleri herhangi bir hareket algılaması olduğunda direkt olarak ışıkları yanmaktadır. Hem gece hem gündüz hiç fark etmez. Bu kameraları taktırdığınız zaman, günün her saati güvende olacaksınız.

Genelde dış bir mekanda kullanmak istediğiniz zaman kameraları sabitlemeniz gerekmektedir. Ancak iç mekanlarda kullanmak istediğinizde portatif şekilde de kullanmanız mümkündür.

IP kamera satın alacağınız zaman çok farklı özelliklere sahip olan ürünler göreceksiniz. Oldukça üst seviye olan modelleri de vardır. Seçtiğiniz modele göre panoramik görüntü almanız da mümkün olabilmektedir. Sesi algıladığı zaman, açı tam tutmadığında eğilebilen modeller de vardır. Bir diğer önemli özelliği ise yakınlaştırmadır. Herhangi olumsuz bir durum yaşandığı zaman uzaktan geçen birinin netleşmesi için yakınlaştırma özelliği aktif hale getirilebilmektedir.

Evinize veya farklı bir alana kamera yerleştirdiğiniz zaman, hayatınızın öncekine göre çok daha kolaylaştığını siz de göreceksiniz. Özellikle de çocuklarınız olduğu zaman, onların evde olmadığınız zamanlarda bile güven içerisinde olmasını istersiniz diye düşünmekteyiz.

Yoğun bir iş hayatınız olduğunu ve bu sebeple de gün içerisinde genelde evde olmadığınızı düşünelim. Böyle bir durum söz konusu olduğunda kameralar sayesinde evinizde neler olduğunu her an kontrol edebilir ve içinizi rahatlatabilirsiniz. Üstelik IP kamera fiyatları da gayet uygundur.

Gün içerisinde evinizde çocuklarınıza bakan birileri olsa da yine de içiniz rahat etmiyor olabilir. Her türlü açıyı net bir şekilde görebileceğiniz kameralar sayesinde ev dışındayken, evin içinde gibi hissedebilirsiniz.

Kameraları açık bir şekilde yerleştirmek isteyen müşteriler de vardır ancak gizli kamera tercih eden de pek çok müşterimiz bulunmaktadır. Firmamızdan farklı talepleriniz olduğunda, bunları gerçekleştirdiğimizi de söylemek isteriz. Siz aklınıza olan model hakkında bize bilgi verdiğiniz zaman, biz ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan modeli sizlere sunarız.

IP Kamera Sistemi ile Evleriniz Her An Güvende

IP kamera sistemi sayesinde gün içerisinde evinizin içinde neler yaşandığından gizli bir şekilde de haberdar olmanız mümkündür.

  • Radyo şeklinde,
  • Saat şeklinde

Veya pek çok farklı modelde üretilebilen kameralar sayesinde evinizde bir çalışanınız olduğunda, onu gün içerisinde kontrol edebilir veya bakıcılarınızın çocuklarınızla olan ilişkisini de görebilirsiniz.

Kameraların kurulum aşaması da gayet kolaydır. Çok fazla zamanınızı alacağınızı düşündüğünüz için kamera taktırmayı erteliyorsanız böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söylemek isteriz. Özellikle de işinde profesyonel olan tecrübeli bir firmayla anlaştığınızda, sizi hiçbir konuda mağdur etmeyeceklerdir.

Sadece dışarıdan değil evin içerisinden de evinizi kontrol etmeniz her an mümkündür. Yoğun geçen bir iş gününün ardından işleriniz hala bitmediğinde, çalışma odanızda çalışırken, salonda oynayan çocuklarınızı telefonunuzdan sık sık kontrol edebilirsiniz. Böylece her an işinizi bölüp aşağıya inmenize de gerek kalmayacaktır.

Canlı bir şekilde görüntüleme özellikleri de bulunmaktadır. Diğer yandan mikrofonları açarak bir başka odada bulunan çocuğunuzla da iletişime geçebilirsiniz. Bu kamera sistemleri, hayatınızı oldukça kolay bir hale getirecektir. Pek çok avantaj sağladığını, taktırdığınız ilk an göreceksiniz.

Kameraları pek çok kısma yerleştirmeniz mümkündür. Kapılarınızın girişine yerleştirdiğiniz zamanlarda da evinize kimin geldiğini görebilirsiniz. Bu noktada önemli olan nokta ise kullanım amacınıza uygun olan bir model seçimi yapmanız olacaktır. Daha sonrasında her işinizin ne kadar kolaylaştığını siz de göreceksiniz.

IP KAMERA SİSTEMİ FİYATLARI

IP kamera sistemi fiyatları firmamıza oldukça sık sorulan sorulardan biridir. Oldukça fazla özelliği bünyesinde barındıran bu kameraların fiyatlarının ekstra yüksek olmadıklarını da söylemek isteriz.

Evinize veya iş yerinize fark etmez. Kamera taktırmak istediğiniz zaman, çok yüksek ücretler ödemenize gerek yoktur. Pek çok farklı modelde kamera bulunmaktadır. Seçtiğiniz her modelin farklı özellikleri olacağı için fiyatları da buna paralel şekilde değişkenlik gösterecektir.

Aldığınız kamera sisteminin ne düzeyde kaliteli olduğu da fiyatlara etki etmektedir. uygun fiyatlı bir kamera da edinebilirsiniz. Ancak bir süre sonra bozulduğunu, görüntüsünün net olmadığını, odaklama yapmadığını görebilirsiniz.

Bahçenize kurduğunuz kameralara en çok ihtiyaç duyduğunuz bir günde, o gün kameranızın modeli kalitesiz olduğu için kayıt yapmadığını düşünelim. Bu basit bir durum olabilirken hayati bir durum da olabilir. Her an kayıtta olan kaliteli kameralar yerleştirmeniz size her anlamda avantaj sağlayacaktır.

Kameraların gün geçtikçe yeni bir modeli daha ortaya çıkmaktadır. Siz taktırdıktan çok kısa bir süre sonra daha fazla özelliğe sahip olan modellerle de karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple de seçim yapma aşamasında kullanım amacınıza uygun olan bir model seçimi yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Kameranız sadece görüntü sağlayan bir model olduğunda daha uygun bir ücret öderken hem ses hem görüntü sağlayan, aynı zamanda eğilen, odaklama yapan kamera tercih ettiğinize daha yüksek ücretler ödersiniz.

Özellikle de günümüzde, sevdiklerimizin güvenliğini sağlamak için her anlamda çaba göstermemiz gerektiğini düşünmekteyiz. IP kamera taktırmak ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, irtibat numaralarımız üzerinden dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü beklentinize uygun olan bir kamera seçmeniz için sizlere gereken her türlü destek sunulacaktır. Bir sonraki ihtiyacınızda da bizi arayacağınıza eminiz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.