Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Güvenlik Kamerası

Kamera Sistemi

Kayıt Cihazı

HD Kamera

Ahd Kamera

Güvenlik Kamerası Ankara

Güvenlik Kameralarının özellikleri WDR

güvenlik kamera sistemleri ankara

Güvenlik Sistemi ve IP Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamerası Arızası

Güvenlik Kamerasi Sistemleri Ne İşe Yarar?

gizli kamera kurulumu

Gizli Kamera Kurulumu

Güvenlik Kamerası Ankara

Ip Kamera Ankara

Kamera Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

IP Kamera ve CCTV Kamera Arasındaki Farklar Nelerdir?

IP Kamera

Ip Kamera Sistemleri Ankara

AHD Kamera Ankara Kurulum ve Montaj

Kamera Sistemi Fiyatları

IP Kamera Sistemleri İle AHD Kamera Sistemleri Arasındaki Farklar

En İyi Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamera Sistemleri ve Hayatımızdaki Önemi

güvenlik kamera sistemleri ankara

Kamera Sistemleri Ankara

IP Kamera Nedir

IP Kamera Nedir?

Kamera Sistemi – Video Dönüştürücü

AHD kamera mı IP kamera mı olmalı

Günümüzde güvenlik kamera sistemi her alanda kişilerin güvenliğini kontrol altına almak için tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Gerek kişisel mülkü korumak adına gerekse kurumsal güvenliği kontrol altına almak gibi birçok farklı ihtiyaç alanında tercih edilen güvenlik kamerası günümüzün vazgeçilmez araçlarındandır. Ancak, her güvenlik kamerasının özellikleri aynı değildir ve farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Cihan Bilgi Sistemleri Teknoloji olarak, 18 yıllık teknoloji tecrübemizle birlikte tam güvenilir ve işlevsel özellikler ile donatılmış güvenlik kamerası türlerini tedarik etmekteyiz. Ek olarak, güvenlik kamerası alanında da dahil olmak üzere her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek müşterilerimizin üst düzey korunma ve güvenliğini sağlaması için öncü güvenlik markalarını tedarik etmeye gayret ediyoruz. Ek olarak, güvenlik kamerası arızası durumlarında firmamız %100 profesyonellik ile birlikte müşterilerine destek sağlamaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemleri Ne İşe Yarar?

Güvenlik kamerası sistemleri, hem ülkemizde hem de dünya çapında güvenliğin azalması ile birlikte kullanım alanını genişletmiş koruma sistemlerindendir. Hem kamu ve kişisel alanının güvenliğinin sağlanması hem de dış çevrenin kontörlünü sağlamak adına güvenlik kamerasına başvurulmaktadır. Güvenlik kamerası seti, iç ve dış ortamdaki kişi ve durumları kayıt altına almaktadır. Bu sayede, hem kamu alanında hem de bireysel alanda suç teşkil eden durumların tespit ve kontrolü gerçekleşmektedir.  Buna ek olarak, güvenlik kamera sistemlerinin bir diğer özelliği ise geri izleme özelliğinin bulunmasıdır.

Tarihe ve saatten bağımsız olarak güvenlik kamerasının kaydetmiş olduğu her görüntüye sonradan ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Ek olarak, güvenlik kamerasında kullanılan lensler sayesinde uzak ve yakın kaliteli lenslerini kullanarak kaliteyi arttırarak hem dar hem de geniş bir çevreyi görme ve kontrol etme avantajınız bulunacaktır.

En iyi güvenlik kamerası hangisidir ve en iyi şekilde nasıl denetim ve güvenliği sağlarım diye soruyorsanız, Cihan Teknoloji firmasının bünyesinde bulundurduğu güvenlik kamera setine göz atabilirsiniz. Güvenlik kamerası kurulumunu gerçekleştirmeden önce firmamızın güvenlik kamera özelliklerinden ve türlerinden kısaca bahsedelim.

En İyi Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamera sistemlerinden en çok tercih edilen modellerin başında ise ip kamera sistemleri gelmektedir. IP kamera sistemleri, ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan işlevsel araçlardan bir tanesidir. Genel olarak, ticaret ve endüstri kategorilerinde kullanılan sistemlerinden bir tanesidir. İnternet bağlantısına gerek kalmadan rahatça kullanabileceğiniz IP kamera sistemleri oldukça ergonomik araçlardır. Hem ev hem de ofis gibi alanlarda rahatça kullanım alanı olan güvenlik kamera sistemleri dadı kamerası veya bebek izleme kamerası olarak da yaygın olarak bilinmektedir. IP kamera sistemlerinin parçaları ise analog kameradır. Analog kamera, güvenlik kamera sistemlerinin kalite ve markasına bağlı olarak yüksek çözünürlükte bulunan dijital kameralar ile aynı sonuca ulaşabileceğiniz malzemelerden bir tanesidir. Ek olarak, ip kamera modeli oldukça az ekipman gerektiren sistemlerdir.

Günümüzde tercih edilen kamera sistemlerinden bir diğeri ise gizli kamera modelleridir. Gizli kameralar günümüzde birçok alanda tercih edilen sistemlerdendir. Örnek verecek olursak, son zamanlarda en çok tercih edilen gizli kamera sistemlerinin başında dadı kamerası yer alıyor. Dadı kamerası sayesinde çocuğunuzu evde baş başa bıraktığınız dadıları denetleyebilir ve çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ek olarak, farklı bir odada iseniz ve bebeğinizin uyku durumunu kontrol etmek istiyorsanız gizli kamera sistemleri oldukça işlevsel cihazlardır.

Cihan Teknoloji olarak, bünyemizde bulundurduğumuz cihazlardan bir diğeri ise gece görüşlü güvenlik kamerası sistemleridir. Gece görüşlü güvenlik kamera sistemleri, hem kişisel hem de kurumsal alanlarda mülkünüzü korumak ve denetlemek için gece görüşlü kamera sistemleri oldukça gerekli bir araçtır. Güvenlik kameralarının karanlık zaman ve mekanlarda yetersiz kaldığı durumlarda gece görüşlü güvenlik kamerası devreye girmektedir. Bu sayede, karanlık alanlarda tanımlanamayan görüntülerin net olarak belirlenmesi sağlanacaktır. Ek olarak, gece görüşlü güvenlik kamerası yalnızca dış ortamlarda kullanılmaz. Ev ve ofis içlerine de kurulum sağlayarak evinizin karanlık olduğu zamanlarda da evinizi denetleyebilir ve herhangi bir güvenlik sorunu yaşamanız halinde görüntüleri izleyebilirsiniz. Bu sayede, hem kişisel konutunuzun iç ve dış ortamını denetleyebilir hem de kurumsal alanlarda güvenlik tedbiri amacıyla gece görüşlü güvenlik kamerası tercih edilebilir.

Ev veya işletme ortamlarında tercih edilecek olan gizli kamera kurulumu için mutlaka profesyonel uzmanlardan yardım alınması gerekmektedir. Ek olarak, gizli kamera kurulumu için birçok yasal prosedür bulunmaktadır ve yasa dışı amaçlı kullanılmayacağına dair yazılı belge istenmektedir. Ek olarak, gizli kamera kurulumunun olması içi özel hayatın kanunu maddesi çerçevesinde hareket edilmelidir. Bunun için de Cihan Teknoloji firmasına danışarak tüm yasal prosedürleri öğrenebilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen kamera türlerinden bir diğeri ise dome kamera sistemlerindendir. Dome kameralar, hem her ortamda estetik bir görünüme sahip hem de işletme dekorunu sağlama açısından öne çıkan cihazlardandır. Buna ek olarak, dome kameraların birçok ayırt edici özelliği vardır. Öncelikle, hava koşullarına dayanıklılık ve 360 derece dönebilme özelliği yer almaktadır. Ek olarak, oldukça basit bir kurulum alternatifine sahip olan dome kameraların görüntü kalitesi de oldukça yüksektir. Düşük ışıklı ortamlarda bile kamera görüntüleri elde edilebilir.

Güvenlik Kamerası Türleri

İşlevsel kamera türlerinden bir diğeri ise mobese kamera sistemleri yer almaktadır. Mobese kameralar otoyollarda yer alan güvenlik koruma sistemlerindendir. Mobese kameraları sayesinde trafik kazalarında haklı veya haksız olan tarafların tespiti sağlanmaktadır. Birçok adli davalarda da bu görüntüler kullanılmaktadır. Aynı zamanda, mobese görüntüleri 7/24 aktif olduğu için oldukça faydalı sistemlerdendir.

Piyasada en işlevsel kamera türlerinden bir diğeri ise kablosuz kameralardır. Öncelikle, kablosuz kamera sistemleri oldukça kolay kullanıma sahip olan cihazlardandır. Kablosuz bir şekilde görüntüleri aktarması sebebi ile görüntü kirliliği de yaratmamaktadır. Kablosuz güvenlik kamera sistemlerinin ana mantığı, verici ile görüntüleri iletmektir. Bir sinyal, kayıt cihazı ve monitör sayesinde alıcı tarafından yakalanır. Böylelikle, oldukça hızlı ve estetik bir denetim sağlanacaktır.

Bir diğer avantajlı kamera türlerinden bir diğer ise wifi kamera sistemlerindendir. Güvenlik kameraları arasında en çok öne çıkan sistemlerin başında wifi kamerası gelmektedir. Kablosuz ağ üzerinden video sinyali ve görüntüleri ileten kameralar üzerinden resim ve videolara kolay bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Kullanım alanı da oldukça yaygındır.M Maliyeti de oldukça düşük seçeneklerden bir tanesidir.

Bünyemizde bulunan bir diğer kamera sistemleri ise ahd kameralardır. Ahd kameraların birçok farklı avantajı vardır. Öncelikle, ahd kamera sistemleri en yüksek çözünürlük ve kalitede çekim yapabilen araçlrdır. Yüksek kalitede 1080p çözünürlükte özelliğe sahip olan AHD kameralarının bütçesel olarak uygun olması da kişiler tarafından satın alınabilme kolaylığını sağlamaktadır. Bunun haricinde ahd kameraların yüksek teknolojiyle ses ve görüntü erişimi dışında çalışma sistemi diğer güvenlik kameralarına benzemektedir.

Tüm bu güvenlik kamerası türlerinden herhangi birini herhangi birini edinmek ve kurulumunu sağlamak isteyenler güvenlik kamerası fiyatlarını öğrenmek isteyebilirler. Cihan Teknoloji firması olarak, kamera sistemi fiyatları oldukça ekonomik bir fiyat skalasına sahiptir. Hem en yüksek kaliteli cihazlar hem de uygun fiyat avantajı ile güvenebileceğiniz tecrübeli güvenlik kamera sistemleri firmalarından bir tanesidir.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.