Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Kamera Kayıt Cihazı Görüntü Vermiyor

Kamera Kayıt Cihazı Görüntü Vermiyor

Ülkemizde güvenlik açığı herkesçe bilinmekte olan bir gerçektir. Nüfus artışıyla birlikte güvenlik önlemlerinin de yoğunlaştırılmasına ve bu anlamda da geliştirici seçeneklere ihtiyaç duyulmuştur. Firmamızı 2006 yılında Ankara da kurduk. Bu dönemdeki ihtiyaçları karşılayan firmamız büyüyüp gelişerek sektör içerisinde şimdiki yerini almıştır. Kurulduğumuz yıldan bu güne değin, kalitemizden ve güvenilirliğimizden ödün vermeyen yapımızı yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızla devam ettirme ilkesini benimsemekteyiz. Ip kamera sistemleri, yangın sistemleri, AHD kamera sistemleri, iletişim ve data sistemleri, turnike sistemleri, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, voip ve santral sistemleri, parmak izi kontrol sistemleri, hırsız alarm sistemleri, diafon ve megafon sistemleri, kablosuz ve kablolu aktarım sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Bu alanda yer alan her türlü hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Güvenlik Alanında Tüm Hizmetler

Türkiye’de güvenlik alanında inceleme yaptığımızda aynı kalitede ve birbirleriyle benzerlik gösteren hizmetlerin verildiğini görmekteyiz. Firmamız güvenlik alanında yer alan tüm ihtiyaçlara cevap veren ve kamera kayıt cihazı görüntü vermiyor gibi sorunları çözüme kavuşturan bir firmadır. Firmamızdan güvenlik kameraları, cctv kamera ve ip kamera, video gözetleme gibi sistemler hakkında en net ve teknolojik içeriklere ulaşabilirsiniz.

Tüm işlemlerimizde bünyemizde bulunan ürün gruplarımızdan sağlamakta ve bu sayede ekonomik koşulda üretimler yapmaktayız. 2012 yılından sonra daha da güçlenen firmamız, kendi namı ve marka ismiyle yurt dışından kamera ithalatı yapmakta olan bir firmadır. Firmamız zor olarak adlandırılan bu sistemleri kolay hale getirmekte ve kolay bir hale getirmektedir.

Yangın Algılama Sistemlerinde Gelişmiş Seçenekler

Her türlü yapı için tehlike oluşturan sorunlardan biri de yapılarda yangın yaşanması sorunudur. Firmamız yangın alarm sistemlerinde de gelişmiş ve özel bir konuma sahiptir. Yangın algılama sistemlerimizde en kaliteli ve ulusal anlamda marka olmuş olan ürünlerden kullanmaktayız.

Dünya Markası Güvenlik Sistemleri

Firmamızın bu günlere gelmesinde kullanmış olduğumuz ürünlerin kalitesi ve marka oluşu önemli bir yer tutuyor. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizi CCTV Analog kameralar, HD teknolojisine sahip olan güvenlik kameraları, sorunsuz video çekimi yapan gözetim sistemleri ve IP kameraları en nitelikli markalara sahip olmaları koşuluyla tedarik etmekteyiz.

Hizmet Alanlarımızı Hangi Mekanlar Kaplıyor

Firmamız sektör içinde beğeni toplayan ve iş konusunda büyük iş küçük iş ayrımı yapmayan her işe eşit mesafede yaklaşan nitelikli bir yapıya sahiptir. Vermiş olduğumuz hizmetleri, ev ve yaşam alanları, işletme ve mağazalar, devlet kurum ve kuruluşları ve ihtiyaç duyulan her mekana uygun olan boyut türüne göre sağlamakta ve her işin boyutuna uygun ve makul fiyatlandırma sunmaktayız. Güvenlik alanına giren her türlü hizmeti en nitelikli, en kaliteli, en uzun ömürlü ve dijital dünyanın en gelişmiş şekliyle tüm gruplara sunmaktayız.

Hizmet Sınıflandırmamız

İşimizi profesyonel bir ekip ve uzman mühendisler gözetiminde hem yurt içi, hem de yurt dışında tüm kitleler için yapmakta ve kurulumlarımızı sorunsuz bir şekilde söz verdiğimiz zaman zarfında tamamlamaktayız. Bütçenize uygun olması kadar ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılayacak olan sistemleri sizler için tasarlamakta ve bir numaralı amacımız sizin memnuniyetinizi sağlamak olmaktadır. Tüm sistemlerimizi alanında marka olmuş ürünlerden karşılamakta ve itibarımıza gölge düşürecek hiçbir içeriğe bünyemizde yer vermemekteyiz. Çalışmalarımız hakkındaki en detaylı bilgi ve içerikleri https://cihanteknoloji.com linkinden edinebilir, nitelikli ve saygın bir firmayla çalışmanın güvenini ve ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yalnızca iş öncesinde değil iş sonrasında da size destek olacak bir firma ile çalışmak için faaliyetlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.