Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

AHD KAMERA ANKARA KURULUM VE MONTAJ

Güvenlik Kamerası ve Gözetleme CCTV sistemleri

Cihan Teknoloji, insanlara ve mülkümüzü korumak için toplumumuzun ihtiyaçlarını karşılayan, evde ve iş güvenliğinde kurulmuş ve güvenilir bir isimdir.

Misyonumuz, en iyi teknolojileri ve yetenekleri kullanarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için katma değerli çözümler üretmektir. Müşterilerimizin verimliliği ve operasyon verimliliğini artırmaya yardımcı olan gelişmiş güvenlikten yararlanabilmeleri için en iyi çözümleri sunmayı taahhüt ve kararlıyız.

Bir CCTV satıcısından ve bakım servisine kadar herşey elinizin altında

Ankara da  profesyonel dereceli güvenlik ve gözetim sistemleri ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, kapsamlı bir CCTV bakım sözleşmesi ile ürünlerimize hizmet vermeye devam edeceğiz,

KAMERA SİSTEMİ

Ticari ve konut gözetimi için tasarlanan bu ürünler, güvenlik gereksinimlerinizi karşılamaya yardımcı olacak 960H kaliteli görüntüler sağlar.

İP KAMERA

Kameralarımız çeşitli gözetim ortamları için tasarlanmıştır ve net ve keskin 720P ve 1080P kaliteli görüntüler sunabilir.

PARMAK İZİ OKUYUCU ANKARA

Parmak izi okuyucularından, kart okuyucularından, yüz tanıma okuyucularından ve turnikelerden geniş bir yelpazede erişim denetimleri sahibiz. Daha fazla ürün ve detay için lütfen bayimize başvurun.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ ANKARA

Ürünümüz, sözleşmeli çalışanların dakiklik ve mesai dışı çalışma saatlerini kontrol etme gibi farklı gereksinimleri destekleyebilir.

TURNİKE FİYAT

Bir satıcı, satıcı ve satıcı olarak, MAKİM ANKARA hem yarı yükseklikte turnikeler hem de tam yükseklikli turnikeler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede turnikeler modelleri var.

DAHUA IP KAMERA

Ankara da kullanılmak üzere eksiksiz bir dizi CCTV dome kamerası sunuyoruz. AVTECH, Bosch, Samsung, Pelco, Panasonic, Maxview, Impaq, Honeywell ve Hikvision

KAMERA KAYIT CİHAZLARI

Ülke genelinde satıcı, tedarikçi ve CCTV IR bullet kamera satıcısıyız. Sabit Lensli IR Bullet Kamera ve Vari-focal IR Bullet Kameralar dahil

KAMERA KAYIT

Depolamayı korurken ÜLKE GENELİNDEKİ müşterilerimiz için yüksek kaliteli görüntüler sunmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, H.264 DVR’leri stoklarımızda bulabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON

Kristal netliğinde video kalitesi görüntüsü ve kapı açma fonksiyonuyla mükemmel sesli görüşme.

HIRSIZ ALARM

Alarm sistemimiz, evden uzaktayken kullanıcılara huzur verici farklı gereksinimler ve ortamlar sunmaktadır.

Güvenlik ihtiyaçlarınız için bir çözüm yelpazesi sunmakla birlikte tedarikçi, ve satış yapan bir firma olmaktayız. Aynı zamanda sisteme bir bakım sözleşmesi de sağlıyoruz.

Şimdi bizi arayın ve bakım anlaşmamızı sorun

Cihan Teknoloji güvenlik sistemi ve gözetim uzmanlarıdır. 

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.