Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Kamera Sistemi Fiyatları

Ankara da En İyi CCTV Kamera Fiyatları Çoğu bütçeye ve fonksiyona uygun çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Çok basit izleme ve en kapsamlı gözetim ve güvenlik sistemlerine kadar.

İp kamera sistemleri ürünlerini kullandığınızda, kalitede ve güncellenmiş teknolojinin en yüksek standartlarından emin olabilirsiniz. Ankara da bir CCTV sistemine ihtiyacınız varsa ve fiyata göre alışveriş yapmak istiyorsanız, aşağıdaki fiyatlandırma yapışımıza bir göz atın. ip kameralar ve parmak izi okuyucu gibi cihazlara ihtiyacınız varsa iletişim bilgilerimizden telefonla arayarak kamera fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Tüm ip kamera ihtiyaçlarınız için her bütçeye göre cihazlarımız bulunur.

Ev Kamera güvenliği ve işyeri ve ofis izlemesinden, birden fazla alana yayılmış büyük ölçekli gözetim sistemlerine kadar tüm güvenlik pazarını karşılamaktayız. Çalışmış olduğumuz markalar içerisinde DAHUA İP KAMERA gibi profesyonel şirketler ile çalışmaktayız.

Tek bir kamera, DVR ve kurulum içeren paketlerimiz var. 8 adet yüksek çözünürlüklü CCTV kameraya, sekiz kanallı DVR’ye ve site kurulumuna kadar.

Belirli gereksinimleriniz varsa, gerekli hizmetleri temel alan bir fiyat için de özel seçenekleri tartışabiliriz. CCTV sistem paketi fiyatının Ankara’nın dışında yapılacak kurulumlarda fiyatın farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

KAMERA SİSTEMLERİ Ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır.

Geniş yelpazemiz, güvenlik önlemi için CCTV sistemi ile birlikte kullanılabilir. Örneğin, yüz tanıma veya parmak izi gibi kapı erişim kontrol sistemleri benzersiz bir güvenlik için doğrudan bir CCTV sistemi ve bir turnikede kullanılabilir.Bu uygulamaların hepsini aynı anda kurulumunu ve montajını yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

PARMAK İZİ OKUYUCU ANKARA HERZAMAN HİZMETİNİZDE

CİHAN TEKNOLOJİ DE personel ve kurulum uzmanlarımızın teknik bilgisi konusunda gurur duyuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi model ve sistemler hakkında sorunuza cevap vermekten mutluluk duyuyoruz. Şehrin en rekabetçi CCTV kamera fiyatlarının bazılarını sunmaktan gurur duyuyoruz, böylece her zamankinden daha fazla insana yüksek kaliteli bir sistemden gelen huzuru elde edebiliyoruz.

GÜVENLİK KAMERASI ve TURNİKE SİSTEMLERİ konusunda Bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktayız,.ve bununla gurur duyuyoruz.

Ankara da Ev ve Ofis için AHD Kamera Sistemleri ve Hizmetleri

Gözetiminiz ya da güvenlik ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, IP KAMERALAR, toplumumuz tarafından hem insanları hem de mülkleri korumak için güvenilen ismidir. Onlara eşlik eden geniş bir kamera sistemi serisi ve tam hizmet yelpazesi sunuyoruz. Ankarada’daki ev CCTV kameralarının kurulumundan, büyük işletmeler için ofis kurulum ve bakım servislerine kadar.

AHD KAMERA SİSTEMİ hakkında bilmemiz gerekenler;

Kristal netli 960H kaliteli görüntüler tüm ev gözetleme ihtiyaçlarınızı karşılar. Eviniz için bir CCTV Sistemi ile sizi ve sevdiklerini heryerde korumak için yardım edin. Kapsamlı sistemlerimizden biri, caydırıcılık sağlayarak mülkünüzün korunmasına yardımcı olmak için kapılar veya garajlar gibi harici giriş noktalarında kurulabilir. Alternatif olarak, eve daha yakın konumda ev içinde, kapılar, avlu ve koridorlarda, içinde yaşayanlar için huzur sağlamak için kurabilirsiniz.

Ankara kamera sistemleri ve hizmetleri

İşinizi ve mülkünüzü en son teknoloji gözetim sistemi ile koruyun. Yüksek kaliteli AHD KAMERALAR birini seçin ve bir Kamera Kayıt Cihazı Fiyat ile saatler, işletme operasyonlarınızın bütünlüğünü korumak için ofis içinde dahili kamera sistemleri ekleyin. Ofis operasyonlarınıza en az zarar vererek, heryerde Kartlı Geçiş ve Kamera Sistemi ileilgili ev- ofis kurulum hizmeti sağlayabiliriz.

Gözetim eviniz
Güvenlik ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözüm sağlayacak bir kararda size rehberlik edecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Seçiminizi zenginleştirmek için mecburi danışmanlık ve materyal sunmaktan mutluluk duyuyoruz. AVTECH , Bosch , Samsung , Pelco , Panasonic , ZKTECO ANKARA, MAKİM TURNİKE, Maxview , Impaq , Honeywell ve Hikvision dahil olmak üzere çeşitli markalar ve modeller hakkında daha fazla bilgi için lütfen arayın.

Ankara için HD ve IP CCTV Kamera Sistemi çözümleri

İster analog kapalı devre televizyonu veya dijital internet protokolü versiyonu, gözetim ve güvenlik gereksinimlerinize uyacak şekilde bir dizi yüksek çözünürlüklü modelimiz mevcuttur. HD ile, 720P ve 1080P sağlamak da dahil olmak üzere yüksek kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Bu,

Netlik için bir HD CCTV Kamera sistemi

Yüksek özünürlüklü bir sistem için pek çok avantaj var. Dışarıdan, HD, unsurlar heryerde size karşı geldiğinde kontrolü tutmanıza yardımcı olabilir. Sis, dumana, güneş ışınlarına ve deniz sisi resimi bozabilir, ancak yüksek tanımlılık ile mümkün olduğunca bu teknolojiyi kesebilecek bir teknolojiye sahipsiniz. Güvenlik için bir kamera kurarsanız dahi dahili olarak izleyebilirsiniz HD seçeneği, teknolojinin sunduğu en iyi görüntüyü sağlayacaktır. Bu teknolojide film ve televizyon endüstrisinden kaynaklanan devrimler olmuştur. Bu yeni gelişmeleri doğrudan müşterilerimize ve ev ve iş alanlarına taşıyoruz.

Anlık veri erişimi için bir IP CCTV kamera sistemi
IP (internet protokolü) kamerası hem internet üzerinden veri gönderip alabilme özelliğine sahiptir ve hem de uzaktan teknoloji ve veri depolaması için en iyi seçimdir. Bu, tek bir güvenlik bürosundaki birden fazla siteyi izlerken ya da ev dışında güvenlik sisteminize erişebildiğinizde mükemmel bir çözümdür. İnternet ayrıca bir bulut sistemi veya düz bir Kamera Kayıt Cihazı na IP KAMERALARIMIZIN gözetim operasyonundan doğrudan DATA depolayabileceğiniz , muazzam ve ucuz bir saklama imkanı sağlar. Hem HD IP CCTV çözümü hem de HD- SDI CCTV Çözümleri sağlıyoruz. Kamera sistemimizin çeşitli markaları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi için , lütfen bizimle iletişime geçin…
CCTV DVR (Dijital Video Kaydedici), video gözetim kayıt amacı için tasarlanmıştır. heryerde depolamayı korurken yüksek kaliteli görüntüler sunmak için tasarlanmış yüksek performanslı, H.264 DVR’lerin tamamı sunuyoruz. Ekonomik 4 kanallı DVR’dan Yüksek Çözünürlüklü (HD-SDI) 16 Kanallı DVR’ye kadar, ürünlerimiz herhangi bir uygulama gereksinimine uygundur. AVTECH , Bosch , Samsung , Pelco , Panasonic , Maxview , Impaq , Honeywell ve Hikvision dahil olmak üzere ZKTECO ve MAKİM ANKARA gibi markalar çalıştığımız öncü firmalardır. DVR (Dijital Video Kaydedici) sistemlerimizin çeşitli markaları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi için . Lütfen Bize Ulaşın .

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.