Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Teknolojik gelişmelerin etkisi ile birlikte son yıllarda yaşanan hırsızlık, gasp gibi olaylar karşısında daha modern güvenlik önlemleri alınır olmuştur. Bu güvenlik önlemlerinin başında ise kamera sistemleri gelmektedir. Yapılan çalışmalar gösteriyor ki güvenlik kamerası ile korunan yerlerde hırsızlık olayları daha az oluyor. Bununla birlikte hırsızlık yapılsa dahi elde ki veriler sayesinde suçlunun yakalanması kesinlikle mümkündür. Piyasada çok farklı kamera sistemleri bulunuyor. Bunları içinde en genel tamını ile analog kamera sistemleri ve ip kamera sistemleri vardır. Ancak son yıllarda daha modern ve daha donanımlı olarak üretilen ip kamera sistemleri daha çok tercih ediliyor. Firmamız ip kamera sistemleri Ankara olarak en güncel yazılımların olduğu kamera sistemlerinin satışını yapar.

Ip Kamera Sistemi Nedir?

Kurulumu ve montajı analog kamera sistemine göre oldukça kolay olan ip kamera sistemleri üzerine yerleştirilmiş olan alıcı sensörler sayesinde anlık olarak görüntüleri yakalayıp dijital verilere çevirerek kurulum aşamasında yetkili kişi olarak tanımlanmış kişilere ileten güvenlik sistemleridir. Son yıllarda daha çok tercih edilen ıp kamera sistemlerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ip Kamera Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Evinizin yada iş yerinizin güvenliğini sağlamak için almak istediğiniz kamera sistemlerinin öncelikle özelliklerini iyi bilmeniz gerekir. Bu anlamda son yıllarda en çok tercih edilen Ip kamera sistemleri çalışırken her hangi bir kart yada kayıt cihazına ihtiyaç duymayan kullanışlı kamera sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. İleri kamera sistemi olarak da ifade edilen ip kameralarda yetkili kişiler internet ağı üzerinden ya da network üzerinden kolay erişim sağlarlar. Bununla birlikte ip kamera sistemlerinden gelen görüntüler anlık olarak telefon, tablet ya da bilgisayarlardan izlenebilir. Ip kamera sistemleri oldukça yüksek donanımlara sahip oldukları için görüntünün depolanması, hırsız ve yangın alarm sistemleri gibi özellikleri de bünyesinde barındırır. Kullanım şekline ve müşterilerimizin isteğine göre kablolu ve kablosuz ıp kamera sistemi satışımız mevcut olup firmamız satış sonrası da teknik destek hizmeti verir.

Ip Kamera Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Ip kamera sistemleri anlık olarak aldıkları görüntüleri sayısal verilere çevirerek yetkili kişilere iletir. Bununla birlikte ıp kamera sistemlerine birbirinden farklı cihazlardan erişim mümkündür. Kolay programlanabilmesi, yüksek kalitede çözünürlük seviyesinin olması, üst düzey ses desteğinin olması ve mikrofon empedens değerinin yüksek olması ip kamera sistemlerinin avantajlarından bazılarıdır. Ayrıca hareket sensörü ile hareket anında hızlıca kayıt alması ve hareketten önceki sekiz saniyelik süreyi kaydın başına alması gibi pek çok avantajı vardır. Kullanımının kolay olması çalışırken bilgisayar dahi hiçbir yardımcı aparata ihtiyaç duyulmaması ıp kameraların tercih edilmesinin bir diğer sebebidir. Firmamız üst düzey yazılım güncellemesi olan ıp kamera sistem satışlarını yapar. Satılan kamera sistemleri sonrası kurulum ve montaj hizmetimiz mevcuttur. Yaygın teknik servis hizmet anlayışı ile müşterilerimizin sorunlarını ivedilikle çözüme kavuştururuz.

Ip Kamera Sistemleri Kurulumları

Firmamızda ip kamera kurulumları ürünün içinden çıkan kitapçıktaki talimatlara uygun olarak yetkili teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Kablosuz olan ıp kameralarda müşteri nereye istiyorsa oraya kurulum mümkünken kablosuz ıp kamera sistemlerinde kurulum ağın uygun olduğu noktalara yapılır.

Ip Kamera Sistemi Fiyatları Nedir?

Ip kamera sistem fiyatları kamera lensinin, mikrofonunun kalitesine göre değişir. Bununla birlikte kayıt alma süresi kablolu ya da kablosuz ıp kamera olması da fiyatları etkiler. Firmamız uygun fiyat anlayışını benimsemiş köklü bir kuruluştur. 2006 yılından beri üst düzey teknolojik güvenlik önlemleri konusunda profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için https://cihanteknoloji.com sitesini ziyaret ediniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.