Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Güvenlik Kamera Sistemi fiyat hesaplama formu ile hemen aklınızdaki kamera sistemi için fiyat teklifi alın. Projeleriniz için fikir edinin.

Ahd Kamera Sistemi

AHD Kamera Sistemleri analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanır ve dijital HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve dijital sistemlere göre ekonomik olmak nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. 1.3 Megapiksel AHD Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ve 2 array ledi ile gece görüşüne uygun olarak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eski CCTV kablolama düzeninizde bir değişiklik yapmadan AHD kamera ve DVR Kayıt cihazı ile yüksek çözünürlüklü görüntü elde edebilirsiniz.1/2.8 Sony Exmor 238 +Nextchip 2431h sensörleri ve 3.6 mm sabit lensleri ile yüksek çözünürlük ve görüntü sağlayabileceğiniz . Bullet kamera 3DNR özelliği ile düşük ışık seviyelerinde sinyal/parazit dengesi oluşturularak sağlıklı görüntüler elde edebilmektedir. Cbsecurtiy kameralar Vandal proof kasası ve IP66 koruma derecesi su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. DWDR özelliği ile Işığın az veya yoğun olduğu durumlarda, ortalama bir aydınlık düzeyi belirleyerek kameranın net ve kaliteli görüntü almasını sağlar. DWDR teknolojisi ayrıca kameranın, ışık yansıması, kontrast bozukluğu ve kötü ışıklandırma koşullarında da etkilenmesini engeller. OSD menü özelliği ile ekran üzerinde, OSD kablosu ile görüntü ayarları düzenlenebilir.

IP Kamera

Kamera güvenlik sistemleri ; ev, iş yeri, fabrika gibi yerlerin güvenliğini sağlamak ve olası bir durumda müdahale etmek için kurulan kapalı devre televizyon sistemidir. Günümüzde kullanılan en yaygın ve en ekonomik güvenlik sistemi olan kamera sistemleri dome, bullet, IR gece görüşlü, AHR ve IP Kamera olarak çeşitlenmektedir.

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.

IP Bullet Kamera, yüksek çözünürlüğü ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP66 koruma dereces,i su geçirmez olan kasası ile benzin istasyonları, iş yerleri, okul, siteler, apartmanlar, ev ve bahçe gibi yerlerde kullanılmaktadır. Onvif standarlarına sahiptir. “Open Network Video Interface Forum” kelimelerinin baş harfleri olan ONVIF, yani”Açık Network Video Arayüzü Forumu” IP CCTV sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlayan organizasyon ve protokoldür.

IP kameralarda, analog kameralarda olduğu gibi her bir resim iki ardışık farklı karenin birleşmesi ile meydana gelmez buna “progressive scan” denmektedir.  Bu özellik, tüm resim karesinin bir kerede tarandığını ifade eder.

Kamera Sistemleri Ankara son teknoloji yazılım ve özellikler için her zaman günceldir. Dilediğiniz her yerden, PC, laptop, cep telefonu veya cep bilgisayarı ile ek bir cihaza, karta, yazılıma ihtiyaç duymadan canlı olarak görüntülere sorunsuz ve akıcı bir şekilde ulaşmak çok kolay ve rahat bir şekilde mümkün olmaktadır. Kablolama Ethernet kabloları ile yapılır

IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir. Onvif standarlarına sahiptir. Yani”Açık Network Video Arayüzü Forumu” IP CCTV sistemlerde farklı markalı bileşenin bir arada ve uyum içinde çalışmasını amaçlar.

Kayıt Cihazı

CCTV sistemlerinde güvenlik kameraları üzerinden görüntüyü alan cihazlar DVR kayıt cihazlarıdır. DVR kayıt cihazları, görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların oynatılması işlevlerini gerçekleştirir. İP kameraların kurulumu için NVR kayıt cihazına kayıt yapılması gerekmektedir. Sisteme en yakın network hattına CAT5 ya da CAT6 kablo çekilmesi yeterli olacaktır. kamera kayıt cihazı Sistemdeki bütün ip kameraların NVR kayıt cihazına bağlantısı yapılarak görüntülerin kayıt altına alınması sağlanır. NVR kayıt cihazlarında bulunan OnVif özelliği ile herhangi bir ip kamera tanıtılabilir böylelikle kayıt cihazında marka bağımlılığı ortadan kalkar. 

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.