Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Ahd kamera, gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan üst düzey bir kamera modelidir. Yüksek çözünürlük sağladığı için, çekilen görüntülerin çok daha net olmasını sağlamaktadır. Dilerseniz 720p dilerseniz 1080p gibi farklı kalitede modelleri de mevcuttur. Firmamızla iletişime geçerek istediğiniz model hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kadar net bir görüntü kalitesine sahip olan kameraların genelde pahalı olduğu düşünülmektedir. Ancak bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla görüntü kalitesi yüksek olan bir kamera elde edebilirsiniz.

Sadece bireysel olarak değil kurumsal firmaların da sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Hem pek çok özelliği bünyesinde barındırması hem de uygun fiyatlı olması, talep görmesindeki ana etkenlerdendir. Bu kameralar ile maksimum bir güvenlik sağlamanız da oldukça mümkündür.

Pek çok marka vardır ve her markanın özellikleri de farklıdır. Siz kendi beklentileriniz ve kriterleriniz çerçevesinde bir kamera edinebilirsiniz. Özellikle de açık bir alanın güvenliğini sağlamak istediğinizde mutlaka bu ahd kameraları tercih etmelisiniz.

Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, hava koşulları nasıl olursa olsun kameranız en ufak bir zarar görmeyecektir. Görüntüde aksamalar veya görüntünün tamamen gitmesi gibi olumsuz bir durum yaşamanız da mümkün değildir.

Ahd kameraların üretim aşamasında su geçirmemesi ve hava koşulları sebebiyle buğu yapmaması için özen gösterilmektedir. Aldığınız her modelin kayıt süresi aynı değildir. Markaya ve kameranın özelliklerine göre kayıt sürelerinde de değişiklikler olabilmektedir. 15 günlük, 45 günlük gibi farklı süreleri bulunmaktadır. Genelde firmalar daha uzun süreli kayıt yapan modelleri tercih etmektedir. Herhangi bir alanda güvenliği sağlamak istediğinizde, koşulsuz bir şekilde güvenebileceğiniz bir kamera türüdür.

Ahd Kamera Fiyatları

Ahd kamera fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Pek çok özelliğe sahip olan ve yüksek düzeyde güvenlik sağlayan bu kamera sistemlerinin fiyatlarının da genelde yüksek olduğu yönünde yanlış bir algı vardır. Bütçenizi sarsmayacak gayet uygun ücretler ödeyerek harika kameralara sahip olabilirsiniz.

Firma olarak çok uzun yıllardır bu işi yapmaktayız. Hangi özelliklere sahip bir kamera istediğinizi söylediğinizde, size her türlü yönlendirmeyi yapacağımızdan da emin olabilirsiniz. Pek çok müşterimiz seçim yapma aşamasında zorlanmaktadır. Bu noktada hemen devreye biz girmekteyiz.

Ahd kameralar ne kadardır? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman, net bir cevap almanız mümkün olmayacaktır. Çünkü fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan bazı kriterler mevcuttur. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi farklı piksellere sahip olan modelleri vardır. Daha yüksek kalitede görüntü alabilen modeller buna paralel şekilde daha pahalı olmaktadır.

Kamerayı nerede kullanacağınız da önemlidir. Açık bir alan için firmamıza başvurduğunuz zaman, alanın büyüklüğü de önemlidir. Daha büyük bir alan, daha fazla kamera kullanılmasını gerektirir. Çok büyük bir alan söz konusu olduğunda da genelde set halinde olan kameralar tercih edilmektedir. Bu da fiyatlara etki eden bir unsurdur.

Kameraların içerisinde bulunan kayıt cihazlarının kalitesi yüksek olduğu için görüntüyü çok daha iyi bir şekilde kaydetmektedir.

Fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan bir diğer etmen ise kaç günlük kayıt almak istediğinizdir. 45 günlük kayıt alan bir ahd kamera 15 günlük kayıt alan bir kameraya göre daha pahalı olacaktır.

Yüksek kalitede üretilen, uzun ömürlü olan kameraların fiyatları da daha yüksek olmaktadır. Hangi markadan satın aldığınız da fiyatlara yansıyacaktır. Dilediğiniz her an firmamızla iletişime geçerek fiyatlar hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ahd Kamera Sistemleri

Ahd kamera sistemleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle kullanım amacınıza uygun olan bir kamera tercihi yapmanız gerekmektedir. Büyük bir firmanız varsa ve dış alanda güvenliği üst düzeyde sağlamak istiyorsanız gönül rahatlığıyla bu kameraları tercih edebilirsiniz.

Büyük bir alan için setin içerisinde yer alan kamera sayısı da önemlidir. Amaç güvenliği en üst düzeyde sağlamak olduğu için, herhangi bir köşenin atlanılması uygun olmayacaktır. Setin içerisinde daha fazla kamera olması demek, bahçede veya farklı bir yerde hiçbir yerin boş kalmaması demektir.

Her firmadan alışveriş yapmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Üretim aşamasında kaliteli malzemeler kullanılmadığı zaman hava olaylarından etkilenen, su geçiren ve her an buğulanabilen kameralar ortaya çıkmaktadır. Bu durum da sizleri sadece mağdur edecektir.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken unsur da özellikle de büyük bir alanın güvenliğini sağlamak istiyorsanız daha uzun süre kayıt alan kamera tercihi yapmanız olacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaştığınız zaman, kameranın süresi bittiği için daha fazla mağdur olmak istemeyeceğinizi düşünmekteyiz. İşini en iyi şekilde yapan bir firmayla iletişime geçtiğiniz zaman, size gereken her türlü yönlendirmeyi yapacaklardır.

AHD Kamera Kurulumu

AHD kamera kurulumu oldukça önemli bir kısımdır. Öncelikle yapmanız gereken şey, ihtiyacınıza uygun olan bir kamera tercihidir.

  • Kamera taktırmak istediğiniz alanın büyüklüğü nasıl,
  • Set halinde mi istiyorsunuz,
  • Kameranızın süresi ne kadar olacak,
  • Hangi özelliklere sahip bir kamera istiyorsunuz,
  • Kamerayı nerede kullanacaksınız,

Gibi her türlü soruya cevap verdikten sonra bir firmayla iletişime geçebilirsiniz. 720p ve 1080p düzeyinde çözünürlüğü, bu kamera sistemlerini kurarak elde etmeniz mümkündür. Üstelik hava durumu nasıl olursa olsun, kameralarınızda herhangi bir aksaklık olması, sorun çıkması gibi bir durum da mümkün değildir.

Yaptırmak istediğiniz alan için kameraların nerelere koyacağı öncelikle belirlenmektedir. Her noktaya kamera konulması gerekmektedir. Bir yeri atladığınız zaman, diğer kameraların işlevi de çok etki etmeyecektir.

Uygun olan alanları tamamen belirledikten sonra da bağlantının sağlanacağı kayıt cihazı için de uygun bir yer belirlenmektedir.  Yerleştirdiğiniz cihazda HDMI çıkışının da olduğunu göreceksiniz. Bu oldukça avantajlı olan bir özelliktir. İzlemek istediğiniz alanı kolay bir şekilde televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Böylece her an her yerde takip etme şansınız da olacaktır.

Kabloların doğru bir şekilde bağlantısı yapılır. Daha sonrasında da her köşeye kurulmuş olan kameraların kontrolü yapılmaktadır. AHD kamera kurulum esnasında her aşama birbiriyle bağlantılıdır. Herhangi bir aşamanın atlanılması durumunda, diğer aşamalar da olumsuz yönde etkilenecektir. Örneğin kameraları yerleştirdikten sonra kontrol sağlamadığınız zaman, herhangi birinde görüntü olmadığında bundan haberiniz olmayabilir. O alanın güvenliği de böylece geri planda kalır.

Kameraların görüntüsünü nereden izleyeceksiniz? Bilgisayar veya televizyon kontrolleri yapılır. Bu alanlara görüntüyü net bir şekilde izlemeniz için gerekli olan bağlantılar yapılır. Bağlantıların hepsinde kontrol yaptıktan sonra da çalışan sistem hakkında size bilgi verilir. Aklınıza takılan her türlü soruyu firmamıza sorabilir ve dilediğiniz her an bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha öncesinde bir analog sisteminiz olduğu durumda ise ikisinin birbirine entegre edilmesi de mümkün olmaktadır. Sisteme sizin de isteğinizle internet bağlantısı eklenmesi de mümkündür. Günün herhangi bir saatinde telefonunuzda kamera sistemine bağlanabilir ve herhangi bir sorun olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Kurulum aşamasında siz de fark edeceksiniz. Sistemin kabloları tamamen gizli şekildedir. Bu da güvenliği en üst düzeye çıkaran bir etkendir. Bir an önce bu mükemmel kamera sistemine sahip olmak için iletişim bilgilerimiz üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.