Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

HD kamera pek çok alanda kullanılabilen, güvenliği sağlama konusunda üst düzey yardım sağlayan kameralardır. Firmamıza gelerek her türlü özelliğe sahip olan kameraları çok uygun ücretler ödeyerek satın alabilirsiniz.

Teknolojinin her an gelişme gösterdiğini düşündüğümüzde, çok kısa bir süre içerisinde pek çok modelin çıktığını da söyleyebiliriz. Bahçenize kamera yerleştirmek istediğinizde eğer bahçeniz çok büyükse bir tane kamera güvenliği sağlama konusunda yeterli olmayacaktır. Böyle durumlarda oldukça kaliteli olan güvenlik kamera setleri bulunmaktadır. Onları talep edebilirsiniz.

Kullanım alanınıza ve kullanım amacınıza uygun olan bir kamera seçmeniz önemlidir. Bir kameradan beklentilerinizin neler olduğunu iyice düşünüp model seçimine o zaman karar vermelisiniz.

Yüksek güvenlik sağlamak istediğiniz dış bir mekanda, gece görüşü olmayan bir kamera kullanmanız durumunda, koyduğunuz kameranın hiçbir işlevi olmayacaktır. Aynı zamanda ışık yetersiz olduğu zaman, görüntü kalitesi de düşecektir. Tehlikeli bir durum söz konusu olduğunda, net görüntü almayan bir kamera, hiçbir işinize yaramayacaktır.

Gece görüşü olan bir model tercihi yaptığınız zaman, ışık düşük bir seviyede de olsa kaliteli olduğu için net bir görüntü alması mümkün olmaktadır. Her an HD kalitede görüntü alan bir kamera ile de 7/24 güvenliğinizi üst düzeyde sağlamış olursunuz.

HD Güvenlik Kamera

HD güvenlik kamerasının oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Pratik bir şekilde kurulan bu kamera sisteminin kullanımı da gayet pratiktir. Çalışması için ekstradan bir cihaza ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Bünyesinde sensörleri vardır. Böylece görüntüleri kolay bir şekilde yakalayabilmektedir. Yakaladığı görüntüleri de cep telefonlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan kolay bir şekilde izlemeniz mümkün olacaktır. Gün içerisinde her an kameralarınıza bakabilirsiniz. İşlerinizin yoğunluğu sebebiyle evinizde çok bulunamadığınız zamanlarda, kameralardan sık sık sevdiklerinizi kontrol etmeniz mümkündür.

Güvenlik kameralarının kablolu olanları olduğu gibi kablosuz olanları da vardır. Kablosuz olanları tercih edebilir ve pratik şekilde kurulumlarını da gerçekleştirebilirsiniz.

Kameralarınızı büyük bir alana yerleştirdiğiniz zaman, set halinde olacakları için her türlü açıyı görmenize olanak sağlayacaklardır. Büyük bir alanda yetersiz sayıda kamera kullandığınız zaman, diğer kameraları kullanmanızın da çok bir işlevi olmamaktadır. Amaç her noktayı görüp güvenliği en üst düzeyde sağlamak olduğu için her alanda kamera kullanımı gereklidir.

2, 3 veya 4’lü çok büyük alanlarda da 8’li setler tercih edebilirsiniz. Bazı alanlara 8’li olan setler bile yetersiz gelmektedir.

  • Evlerinizde,
  • Bahçelerinizde,
  • Ofislerinizde,
  • İş yerlerinizde

Güvenlik kamerası olduğu zaman, her anlamda güven içerisinde olursunuz. Bazı kamera sistemleri iç mekanlar için tasarlanmışken bazıları da dış mekanlar için tasarlanmaktadır. Dış bir alanda kullanmak istediğiniz kameranın dış alan için uygun olması gerekir. Seçim yapma aşamasında dikkatli davranmanız gerekmektedir.

HD güvenlik kamera fiyatları da gayet uygundur. Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman, bu kadar çok özelliği olan kameraların nasıl bu kadar uygun olduğuna siz de şaşıracaksınız.

İç mekanda kullanmak istediğiniz bir kamera tasarlanırken, mercekleri veya kayıt kısmı iç mekanlar için uygun olarak tasarlanır. Siz de açılarını ayarladığınız zaman, evin her türlü alanını kontrol altına almış olursunuz. Böylece evin içerisindeyken de evin diğer odalarını kontrol edebilirsiniz.

Dış bir mekanda kamera kullandığınız zaman, hareket sensörleri de oluğu için anormal bir durumda kameralarınız sizi uyaracaktır. Böylece oluşabilecek olan tehlikeli durumların da önüne geçilmektedir. Aynı zamanda dış bir mekanda kullanılan kameraların;

  • Hava olaylarından etkilenmemesi,
  • Buğulanmaması,
  • Su geçirmemesi,
  • Gece görüşü olması

Gerekmektedir. Aksi takdirde orada duran kameranın herhangi bir işlevi olmayacaktır. Kameralar sadece monte ettiğiniz alanı canlı bir şekilde izlemenizi değil, kayıt almanızı da sağlar. O an kamera başında değilseniz ve olumsuz bir olay yaşandıysa bu kayıtları izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

HD Güvenlik Kamera Sistemleri

HD güvenlik kamera sistemleri satın alma aşamasında dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle kullanım amacınızın ne olduğunu ve kameraları nerede kullanacağınızı belirleyerek sürece başlayabilirsiniz. Uygun bir tercih yapmanız demek, kamerada elde edilen verimin de yüksek olması demektir. Aynı zamanda doğru tercihler güvenlik konusunda da sizlere yüksek düzeyde fayda sağlayacaktır. Sadece sizin bahçenizde değil, evinizin çevresinde de olumsuz bir durum yaşandığında, kameralarınız sayesinde olay aydınlanabilmektedir.

Kamera seti almaya karar verdiyseniz güvenilir olan bir firmada alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz. Oldukça dayanıklı olan ve uzun süreler kullanım imkanı sağlayan, kaliteli kamera sistemleri satın almalısınız.

Kamera satın almadan önce bahçenize alıyorsanız bahçenizde gerekli çalışmaları yapabilirsiniz. Örneğin bahçenize şöyle bir göz attıktan sonra hangi noktalara kamera koyacağınızı belirleyip sayabilirsiniz. Daha sonrasında da kaçlı set alacağınıza karar verirsiniz.

Güvenliğini sağlamak istediğiniz alana uygun boyutlarda ve işlevde kamera seçmeniz gerekmektedir. Oldukça büyük bir alana tek kamera koyduğunuz zaman, kamera sadece aksesuar görevinde olacaktır. Bazı durumlarda kameraların görünmemesini de talep edebilirsiniz. Böylece kurulumları daha gizli bir şekilde yapılacaktır.

Dış bir alana kamera sistemi kuracağınız zaman, dayanıklı olmasına ve hava koşullarından etkilenmemesine özen göstermelisiniz. Kameranızın kaliteli görüntü alıp almadığı da önemlidir. Örneğin evinize gelen birinin yüzünü bile net alamayan bir kameraya sahipseniz onu acilen değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Son olarak da kablolu bir kamera mı tercih ediyorsunuz yoksa kablosuz mu? Buna karar verdikten sonra modellere bakabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz daha kolay bir kurulum sunması sebebiyle kablosuz olan kameraları tercih etmeniz yönünde olacaktır.

HD Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları

HD güvenlik kamera sistemi fiyatları oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Ancak bu konuda somut bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü her kameranın modeli ve özellikleri farklıdır. Bu da çok geniş olan bir fiyat aralığı anlamına gelmektedir. Ancak geniş bir fiyat aralığına sahip olması da çok avantajlıdır. Hemen hemen herkes kendi bütçesine uygun olan bir kamera tercihi yapabilir.

Sadece bütçe olarak da değil, daha fazla özelliğe sahip olan bir kameraya ihtiyacınız yoksa ortalama özellikli olan bir kamera tercihi yapabilirsiniz. Oldukça zengin olan bir kamera çeşitliliğimiz vardır. Hemen hemen her ihtiyacı karşılayacak olan özellikte kameralarımız mevcuttur.

Oldukça büyük bir alana kamera taktırmak istediğiniz zaman set almanız gerekecektir. Setlerin kamer sayısı fiyata etki eder. 4 tane kameranın yeterli gelmeyeceği bir alan için 8 tane kamera almanız gerekmektedir. 8lii setler de dörtlü setlere göre daha pahalıdır.

Dış mekanlarda kullanılan kameraların daha dayanıklı olması, su geçirmemesi gerektiği için iç mekanlarda kullanılan kameralara oranla daha pahalıdırlar. Kullanmak istediğiniz alana uygun olan bir seçim yapmanızın oldukça önemli olduğunu da söylemek isteriz. Gece görüşü sağlamayan bir kamerayı dışarıya monte etmeniz, bahçenize bir süs eşyası koymanız anlamına gelmektedir.

Görüntü kalitesinin çok daha yüksek olduğu kameralar da daha ortalama kameralara göre daha pahalıdır. HD güvenlik kamera satın almaya karar verdiğiniz zaman, göz önünde bulundurmanız gereken pek çok kriter vardır. Bu kriterlerin hepsine dikkat ettiğiniz zaman uzun zamanlar kullanım imkanı sağlayan harika bir kamera sistemine sahip olabilirsiniz. Firma olarak sizlere gereken her türlü teknik desteği sağlayacağız.

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.