IP Kamera Nedir ? Ip kamera nasıl çalışır ? Bir IP kamera, özel bir gözlem sistemi veya DVR olmadan yerel bilgisayarınızdaki ve uzak sitelerdeki görüntüleri görüntülemenize olanak tanır. Bu kameraların kurulumu ve yapılandırılması kolaydır ve bir ağ kablosuyla herhangi bir yere yerleştirilebilir.


IP Kamera Nedir ? IP kamera olarak adlandırılan bir internet Protokol Kamerası, bir ağ veya internet üzerinden veri ileten ve alan web kamerasına çok benzeyen bir dijital video kameradır. Sıradan bir web kamerasından farklı olarak, görüntüleri aktarmak için sadec ağ bağlantısı yeterlidir. Kendi IP adresine sahip bağımsız bir birimdir. Bilgisayar, tablet veya mobil gibi diğer standart ağ cihazlarıyla tamamen aynı şekilde bir ağa bağlanır.

IP Kamera Nasıl Çalışır?

Görüntüleri dijital kameralarla aynı şekilde yakalar ve ağ üzerinden iletmek için dosyaları sıkıştırır. Ethernet kablosuyla bir geniş bant modeme, yönlendiriciye bağlı kablolu bir ağla veya bir WiFi yönlendirici aracılığıyla kablosuz olarak kullanılabilirsiniz. IP Kamera Teknolojisi Nasıl Çalışır ?

IP Kamera Nedir
Bebek Kamerası. Ip kamera nedir ?

IP Kamera Faydaları

  • Çekilen görüntüler, dizüstü bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla internet üzerinden dünyanın heryerinden izlenebilmektedir. Çoğu durumda, kamera, video görüntülerini izleyebilmenin yanı sıra uzaktan da kontrol edebilirsiniz.
  • IP Kameralar, ağ bağlantısından başka bir şey gerektirmeyen çok yönlü bir güvenlik çözümüdür. Koaksiyel kablolara, bilgisayar istasyonuna ve hatta kablolu elektriğe gerek yoktur. Geçici veya kalıcı bir çözüm olarak kullanılabilirler ve gerektiğinde yeniden yerleştirilebilirler.
IP Kamera Nasıl Çalışır
Dadı Kamerası. ip kamera nasıl çalışır ? ip kamera nedir ?
  • IP kameralar, hem gündüz hem de gece işlevselliğine sahiptir. Uzaktan veya operatör komutuyla kaydırma veya yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur. İster açık ister gizli güvenliğe ihtiyacınız olsun, size uygun bir IP kamera vardır. IP Kamera Nedir sorusuna cevap verdik. Gelin birlikte IP kamera modelleri için ürünlerimize göz atalım.

Güvenlik sistemleri personellerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi IP Kameralar konusunda size tavsiyelerde bulunur. Kameralarınızı nereye yerleştireceğiniz konusunda uzman tavsiyesi verirler. Teknik servis ve aklınıza takılan her soruda iletişime geçebilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Bakım ve Onarım

Teknik Servis

Ücretsiz Keşif

Hızlı erişim etiketleri: ip kamera

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.