Yapıpark Tic. Merkezi 35/28

İvedik O.S.B – Ankara

Bazı insanlar evden dışarı çıkmak zorunda kalmadan, arka bahçelerini izlemek için açık hava kamera sistemi kurarlar. Diğerleri için, potansiyel hırsızları evlerine girmeyi düşündüğünden vazgeçirmek için açık hava güvenlik kameralarını yerleştirdiler. Dış güvenlik kameraları, meydana gelebilecek herhangi bir rahatsızlığı kontrol etmede de sizlere yardımcıdır. Bir ses duyarsanız, rahatsızlığa kimin ya da neyin sebebinin olduğunu görmek için çekimleri kontrol etmeniz uzakta iseniz IP Kamera ile kontrol etmeniz yeterlidir.

Kullanılabilir özelliklere bağlı olarak, açık hava güvenlik kamerası için başka kullanım alanları da vardır. Hareket algılayabilen ve iyi aydınlatılmamış olsa bile hareketli nesneleri derhal kaydetmeye başlayabilen dış güvenlik kameraları var. 

kamera sistemleri ankara
Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemlerinde Aydınlatma ve Hava Koşulları

Kızılötesi aydınlatma kullanarak, hırsızları belirlemenize yardımcı olmak için net çekimle güvenlik görüntüleri oluşturabilirsiniz. Bu yüzden, çok iyi aydınlatılmamış bir alanınız varsa, yine de korunabilirsiniz. Dışarıda güvenlik kameralarının, değişen hava koşullarına ve hatta vandalizme karşı dayanacak kadar dayanıklı olması zorunludur. Bunlar genellikle metal veya alüminyum gibi sağlam malzemeden yapılırlar.

Hırsızlara Karşı Kör Noktaları Engelleyin

Hırsızların gizleyebileceği ve kamera görüntüsünden uzak durabilecekleri kör noktalar olmadığından emin olun. Ayrıca kameranızın odaklanma aralığını kontrol edin. 45 derece ile 75 derece arasında sınırlı odaklanma aralığına sahip kameralar var. Bu kameralar, özellikle ön kapıdan izlemek istediğiniz alan üzerinde özel olarak eğitilmelidir. Diğer kameralar daha geniş bir yelpazeye sahiptir ve 75 ila 180 derece arasında herhangi bir yeri izleyebilirsiniz. Bu kameraları herhangi bir engel bulunmayan alanlara yerleştirin ve daha geniş bir alanı izleyebilirsiniz. Daha iyisi, size daha büyük bir kapsama alanı görüntüleme şansı verdiği için dönen dış güvenlik kameraları olsun. En önemlisi, dış güvenlik kameralarınızı ulaşamayacakları yerde tutun.

Bu şekilde bir saldırgan kameranızı parçalayamaz. Kameralarınızı yerleştirmek için iyi bir yükseklik ölçüsü olan 10 fit veya daha yüksekliğe ihtiyaç vardır. Bu da çoğu insanın kameranıza ulaşmasını ve parçalamasını zorlaştırır. Daha önce de belirtildiği gibi, açık hava güvenlik kamerasına sahip olmak suçlular için iyi bir caydırıcılıktır. Açık hava güvenlik kamerası, hırsızları iki kere düşünmeye iter. Ve eğer planlarını yaparsa, yüzlerini yakalayabilirsin. Bu, yetkililerin kim olduklarını belirlemelerini kolaylaştırmakta ve onlara karşı delil olarak kullanılabilmektedir.

Kamera Sistemlerinde Ankara Bölgesi Avantajları

Kamera sistemleri kurarken öncelikli olarak keşif çok önemlidir. Bu kapsamda öncelikli olarak yerinde keşif olması gerekir. Ve deneyimli ekibin yerinize gelerek sizleri bilgilendirme yapması çok önemlidir. Sizde profesyonel ekibi çağırmak ve ücretsiz yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.

güvenlik kamera sistemleri ankara

ANINDA İLETİŞİM

Güvenlik sistemleri alanında hızlı çözümler

Güvenlik sistemleri alanında ürün, hizmetlerimiz ve bilgilendirici haberlerimizi sizlere paylaşırken aklınıza takılan soruları bekliyoruz.

Teklif, projelendirme ve yerinde keşif hizmeti için hemen iletişime geçin.